Hospital Room with dispensers 24.tif

Procedūrų patalpa

Procedūrų patalpose lankosi daugybė žmonių. Kiekvienas naujas pacientas, naujas slaugytojas ir naujas sąlytis su paviršiumi didina infekcijos perdavimo riziką. Yra vienintelis būdas sustabdyti infekcijų plitimą – tai pasirūpinti higiena prieš kiekvieną procedūrą, procedūros metu ir po procedūros. Dažnai plaunantys rankas darbuotojai puikiai vertina mūsų švelnias, tačiau veiksmingos sudėties odos priežiūros priemones ir minkštus, gerai sugeriančius popierinius rankšluosčius. Nedidelėms patalpoms puikiai tinka kompaktiški ir patogūs dozatoriai, skatinantys nuolat rūpintis rankų higiena.

Muilas


Rekomenduojami produktai

Mūsų unikalios „Tork“ antimikrobinės muilo putos, kurių sudėtyje mažai alkoholio, užtikrina higienišką rankų plovimą pagal EN1499 standartą. Naudojant kartu su sandariais užpildais ir „Tork“ muilo putų dozatoriuje su „Intuition™“ jutikliu bus palaikoma tinkama higiena ir iki minimumo sumažintas kryžminio užteršimo pavojus.

„Tork“ skystojo muilo dozatorius su svirtele

„Tork“ skystojo muilo...

Produktas : 560100

„Tork“ ypač švelnus skystasis muilas

„Tork“ ypač švelnus s...

Produktas : 420701

Popieriniai rankšluosčiai


Produkto rekomendacijos

Rankų nusausinimas yra esminė tinkamos rankų higienos palaikymo dalis, nes ant drėgnų rankų gali likti bakterijų, dėl kurių gali greičiau išsausėti rankų oda. „Tork Premium“ ir „Tork Advanced“ popieriniai rankšluosčiai padeda greitai ir kruopščiai nusausinti rankas, tačiau nedirgina odos.

„Tork Xpress® Multifold“ sulankstytų popierinių rankšluosčių dozatorius

„Tork Xpress® Multifo...

Produktas : 552000

„Tork Xpress® Soft Multifold“ minkšti sulankstyti popieriniai rankšluosčiai

„Tork Xpress® Soft Mu...

Produktas : 100288

Dezinfekantas


Rekomenduojami produktai

Dažnas dezinfekavimas yra ypač svarbus norint išvengti infekcijų visose sveikatos priežiūros įstaigose. Mūsų alkoholiniai „Tork“ rankų plovikliai veiksmingai naikina įvairiausias bakterijas, virusus, mikrobus, mieles ir grybelius bei atitinka Europos sveikatos priežiūros efektyvumo standartus. Sudėtyje esančios drėkinančios medžiagos apsaugo ir puoselėja dažnai dezinfekuojamas rankas. Produktus galima įsigyti skirtingų dydžių ir formatų, kad sveikatos priežiūros darbuotojams būtų lengviau ir patogiau praktikuoti rankų higieną.

„Tork“ skystojo muilo dozatorius su svirtele

„Tork“ skystojo muilo...

Produktas : 560100

„Tork“ skystasis rankų dezinfekantas su spiritu

„Tork“ skystasis rank...

Produktas : 420110

Drėkinamasis kremas


Rekomenduojami produktai

Lygią, minkštą ir sveiką odą lengviau išlaikyti švarią. Mūsų „Tork“ rankų& ir kūno losjonas leidžia pagerinti odos savybes ir didina odos apsauginį barjerą. Sudėtyje yra kanolos aliejaus, glicerino, pantenolio, daug natūralaus vitamino E, kremas užtikrina natūralaus drėgmės kiekio palaikymą išoriniame odos sluoksnyje. Mūsų losjonams skirtas „Tork Mini“ dozatorius yra kompaktiškas, tad jį nesunku atskirti nuo didesnių muilui ir dezinfekantams skirtų dozatorių. Sandarius, higieniškus užpildo butelius lengva įdėti nesukeliant kryžminio užteršimo.

„Tork“ muilo putų dozatorius su „Intuition™“ jutikliu

„Tork“ muilo putų doz...

Produktas : 561600

„Tork“ bekvapis rankų ir kūno losjonas

„Tork“ bekvapis rankų...

Produktas : 420202

Ritinys kušetėms


Rekomenduojami produktai

Mūsų higieniški „Tork“ paklotai kušetėms, pagaminti iš švaraus, stipraus popieriaus lapelių, kaskart apsaugos Jūsų klientus. Siekiant sumažinti atliekų kiekį, paklotai dozuojami lapeliais, kuriuos po vieną lengvai ištrauksite iš „Tork“ paklotų kušetėms ritinių dozatoriaus, kurį, taupant vietą, galima tvirtinti tiesiai ant kušetės arba ant sienos.

„Tork“ kušetės ritinių dozatorius

„Tork“ kušetės ritini...

Produktas : 219000

Šluostės


Dieną servetėlių gali prireikti įvairiais atvejais – išsiliejusiam skysčiui ar maisto likučiams išvalyti ir, žinoma, rankoms šluostyti. „Tork Plus“ yra daugiafunkcis puikiai tokiems atvejams tinkantis šluostymo popierius. Su mūsų nešiojamu „Tork Reflex™“ dozatoriumi, kurį galima laikyti rankose arba tvirtinti ant vežimėlio, Jūsų darbuotojai galės visada ir visur turėti popierines šluostes po ranka.

Šiukšliadėžė


Rekomenduojamas produktas

Malonesnę aplinką padės sukurti mūsų 50 l talpos „Tork B1“ šiukšliadėžės su švelniai uždaromu dangčiu, iki minimumo slopinančiu garsą. Jas lengva valyti ir užpildyti, įdedant stiprų, permatomą „Tork“ šiukšliadėžės maišą.

„Tork“ šiukšliadėžė, 50 l

„Tork“ šiukšliadėžė, ...

Produktas : 563000

„Tork“ šiukšliadėžės maišai

„Tork“ šiukšliadėžės ...

Produktas : 204060