Hygiene.tif

Prausimosi patalpa

Ypač daug dėmesio higienai reikia skirti prieš ir po operacijų. Pasirengimo operacijoms patalpų standartai yra itin griežti ir jų būtina laikytis siekiant išvengti infekcijų. Mūsų rankų higienos sprendimai atitinka aukščiausius standartus ir tenkina pasirengimo operacijoms patalpų protokolus, padeda išvengti infekcijų. Mūsų produktai negailestingi bakterijoms ir padeda apsaugoti odą. Slaugytojai, kuriems tenka dažnai plauti ir dezinfekuoti rankas, žino, kaip svarbu gera rankų priežiūra.

Dezinfekavimas


Rekomenduojami produktai

Dažnas dezinfekavimas yra ypač svarbus norint išvengti infekcijų visose sveikatos priežiūros įstaigose. Tačiau dėl jo gali išsausėti rankos. Mūsų alkoholinio gelio „Tork“ rankų dezinfekantas yra ypač veiksminga priemonė nuo bakterijų, atitinkanti daugumą Europos efektyvumo standartų, pavyzdžiui, EN12791, EN1500 ir daugelį kitų. Negailestingas mikrobams, bet švelnus odai. Naudokite kartu su mūsų rankomis neliečiamu „Tork“ skystojo muilo dozatoriumi su svirtimi, užtikrinančia tinkamą higieną. Taip pat turime mažesnių buteliukų su pompele bei kišeninių buteliukų, kuriems vietą galima parinkti pagal poreikį.

„Tork“ skystojo muilo dozatorius su svirtele

„Tork“ skystojo muilo...

Produktas : 560100

„Tork“ skystasis rankų dezinfekantas su spiritu

„Tork“ skystasis rank...

Produktas : 420110

Muilas


Rekomenduojami produktai

Sumažinkite kryžminio užteršimo riziką iki minimumo ir kartu pasirūpinkite savo rankomis su mūsų ypač švelniomis „Tork“ muilo putomis. Šis švelnus muilas nedirgina odos, jo sudėtyje yra drėkinančių ir maitinančių medžiagų, tinkamai apsaugančių taip dažnai plaunamas ir sausinamas rankas. Siekiant dar labiau sumažinti kryžminės infekcijos riziką, mūsų rankomis neliečiamas „Tork“ muilo putų dozatorius su „Intuition™“ jutikliu automatiškai pateiks nustatytą putų kiekį.

„Tork“ skystojo muilo dozatorius su svirtele

„Tork“ skystojo muilo...

Produktas : 560100

„Tork“ ypač švelnus skystasis muilas

„Tork“ ypač švelnus s...

Produktas : 420701

Popieriniai rankšluosčiai


Skirtas higieniškai dažnai plaunamų rankų odos priežiūrai jos nedirginant, nes higienai pavojų keliančioje aplinkoje nėra vietos atsitiktinumams. Maloniai švarios ir sausos rankos – saugios rankos. Mūsų švelnūs „Tork Matic®“ minkštieji popieriniai rankšluosčiai greitai ir nedirgindami nusausina rankas. Mūsų automatiniu „Tork Matic®“ ritininiu dozatoriumi su „Intuition™“ jutikliu popieriniai rankšluosčiai dozuojami po vieną, o neliečiant dozatoriaus užtikrinama higiena ir reguliuojamas suvartojimas. Šiame dozatoriuje galite nustatyti ir norimą popierinių rankšluosčių lapelių dydį.

Baltas „Tork Matic®“ popierinių rankšluosčių ritinių dozatorius su „Intuition™“ jutikliu

Baltas „Tork Matic®“ ...

Produktas : 551100

„Tork Matic® Soft Advanced“ minkštų popierinių rankšluosčių ritinys

„Tork Matic® Soft Adv...

Produktas : 290067