Healthcare 3.tif

Rankų plovimo vieta

Mūsų rankų plovimo vietose yra viskas, ko reikia pasirūpinti rankų higiena. Slaugytojai turi visas priemones kiekvienam atvejui tiesiog prie pat paciento. Darbuotojai, kuriems reikia dažnai plauti rankas, vertina mūsų švelnias odos priežiūros priemones. Muilo putos ir skystasis muilas, alkoholiniai dezinfekantai ir losjonai veiksmingai, bet švelniai valo, dezinfekuoja ir drėkina rankas. Švelnūs ir sugeriantys rankšluosčiai greitai nusausina rankas ir jų nedirgina. Kompaktiški, po lapelį dozuojantys rankšluosčių dozatoriai ir odos priežiūros priemonių dozatoriai su sandariai laikomais užpildais užtikrina higieną ir saugo nuo kryžminės taršos.

Muilas


Rekomenduojami produktai

Mūsų „Tork“ ypač švelnios muilo putos pagamintos pagal personalui ir pacientams švelnumą garantuojančią formulę. Ypač švelni formulė yra dermatologų patikrinta, o dažnai plaunant rankas, odos priežiūrą užtikrinančios sudedamosios medžiagos tausoja jautrią odą.
Mūsų „Tork“ muilo putų dozatoriaus su „Intuition™“ jutikliu galimybės lanksčios: jis gali būti valdomas be rankų arba rankomis, kai svarbiausia tyla, todėl sistema yra patogi pagalbininkė pacientų palatose užtikrinant rankų higieną.

„Tork“ skystojo muilo dozatorius su svirtele

„Tork“ skystojo muilo...

Produktas : 560100

„Tork“ ypač švelnus skystasis muilas

„Tork“ ypač švelnus s...

Produktas : 420701

Popieriniai rankšluosčiai


Rankų nusausinimas yra svarbi infekcijų prevencijos dalis, nes ant netinkamai nusausintų rankų gali likti bakterijų. Mūsų puikaus dizaino „Tork Xpress™ Multifold“ sulankstomų popierinių rankšluosčių dozatoriai tinka ankštoms erdvėms, kad turėtumėte popieriaus visur, kur reikia. Užpildykite jį mūsų „Tork Advanced“ arba „Tork Premium“ minkštais ir gerai sugeriančiais popieriniais rankšluosčiais, kuriuos ypač vertina dažnai rankas plaunantys žmonės. 
Gerai nusausintos rankos – saugesnės rankos. 

„Tork Xpress® Multifold“ sulankstytų popierinių rankšluosčių dozatorius

„Tork Xpress® Multifo...

Produktas : 552000

„Tork Xpress® Soft Multifold“ minkšti sulankstyti popieriniai rankšluosčiai

„Tork Xpress® Soft Mu...

Produktas : 100288

Drėkinamasis kremas


Rekomenduojami produktai

Dažnai rankas plaunantiems slaugytojams patiems reikia papildomos priežiūros. Galite padėti apsaugoti rankas, kurios padeda tiek daug žmonių, su mūsų bekvapiu „Tork“ rankų ir kūno &losjonu. Riebios, raminančios, drėkinančios sudedamosios medžiagos minkština ir maitina rankų odą. Mūsų losjonams skirtas „Tork Mini“ dozatorius yra kompaktiškas, tad jį nesunku atskirti nuo didesnių muilui ir dezinfekantams skirtų dozatorių. Sandarūs, higieniški užpildų buteliai greitai įdedami ir taip sumažinamas kryžminio užteršimo pavojus.

„Tork Mini“ skystojo muilo dozatorius

„Tork Mini“ skystojo ...

Produktas : 561000

„Tork“ bekvapis rankų ir kūno losjonas

„Tork“ bekvapis rankų...

Produktas : 420202

Tualetinis popierius


Rekomenduojami produktai

Pagerinkite higieną ir naudodami mūsų „Tork Smart One®“ sistemą sumažinkite suvartojimą iki 40%. Dozavimas po vieną lapą reiškia, kad liečiate tik tą lapelį, kurį naudosite, tokiu būdu sumažinamas suvartojimas. Naudokite mūsų „Tork Advanced“ popierių ir užtikrinkite higieną be rūpesčių.

Tualetinio popieriaus ritinys „Tork SmartOne® Advanced“

Tualetinio popieriaus...

Produktas : 472242