Healthcare 2.tif

Pacientų priežiūra

Norėdami padėti prižiūrėti pacientus ir pasirūpinti slaugos darbuotojų ir lankytojų higiena, siūlome didelį rankų ir paviršių higienos priemonių asortimentą. Mūsų švelnūs muilai, minkšti universalūs rankšluosčiai, veiksmingi dezinfekantai ir odą puoselėjantys losjonai puikiai tinka naudoti prieš kiekvieną kontaktą su pacientu, jo metu ir po kontakto. O mūsų modernūs, higieniški, visada po ranka esantys dozatoriai padeda dar lengviau pasirūpinti rankų higiena ir apsisaugoti nuo infekcijų.

Muilas


Rekomenduojami produktai

Mūsų ypač švelnios „Tork“ muilo putos pagamintos pagal ypač švelnią formulę, todėl jas ypač patogu naudoti tiek personalui, tiek pacientams. Ypač švelni formulė yra dermatologų patikrinta, o dažnai plaunant rankas, odos priežiūrą užtikrinančios sudedamosios medžiagos tausoja jautrią odą.
Galima naudoti mūsų „Tork“ muilo putų dozatoriuje su „Intuition™“ jutikliu, kad jo nereikėtų liesti, arba rankomis, kai svarbiausia tyla, todėl sistema yra patogi pagalbininkė pacientų palatose užtikrinant rankų higieną.

„Tork“ muilo putų dozatorius su „Intuition™“ jutikliu

„Tork“ muilo putų doz...

Produktas : 561600

„Tork“ ypač švelnios muilo putos

„Tork“ ypač švelnios ...

Produktas : 520701

Popieriniai rankšluosčiai


Rekomenduojami produktai

Siekiant išvengti kryžminio užteršimo labai svarbu sausai nusišluostyti rankas. Tačiau palatose popierinių rankšluosčių dozatorių skleidžiamas garsas gali trukdyti ramybės norintiems pacientams. Mūsų „Tork Xpress™ Multifold“ sulankstytų popierinių rankšluosčių dozatoriai garantuoja patikimą ir begarsį dozavimą po vieną lapelį. „Tork Advanced“ ir „Tork Premium“ popieriniai rankšluosčiai sukurti taip, kad greičiau sugertų ir nusausintų, išsaugodami epidermį. Papildoma priežiūra.

„Tork Xpress® Multifold“ sulankstytų popierinių rankšluosčių dozatorius

„Tork Xpress® Multifo...

Produktas : 552000

„Tork Xpress® Multifold“ ypač minkšti sulankstyti popieriniai rankšluosčiai

„Tork Xpress® Multifo...

Produktas : 100297

Dezinfekantas


Rekomenduojami produktai

Pasaulio sveikatos organizacija (PSO) rekomenduoja penkis aspektus tinkamai rankų higienai užtikrinti pacientų priežiūros srityje. „Tork“ gaminiai be galo svarbūs kiekvienam aspektui.
Mūsų įvairių formų alkoholiniai rankų plovikliai gali būti naudojami įvairiai. Pacientai jaučia, kad jais rūpinamasi, jeigu mato, kad gydytojas pasirūpina savo rankų higiena prieš pasirūpindamas pacientu. Mūsų alkoholinių rankų ploviklių sudėtyje yra drėkinančių medžiagų, nes gydančios rankos pačios turi būti sveikos.

„Tork“ skystojo ir purškiamojo muilo dozatorius

„Tork“ skystojo ir pu...

Produktas : 560000

Drėkinimo priemonės


Rekomenduojami produktai

Dažnai rankas plaunantiems slaugytojams patiems reikia papildomos priežiūros. Galite padėti apsaugoti rankas, kurios padeda tiek daug žmonių, su mūsų bekvapiu „Tork“ rankų ir kūno &losjonu. Riebios, raminančios, drėkinančios sudedamosios medžiagos minkština ir maitina rankų odą. Mūsų „Tork Mini“ losjonų dozatoriai yra kompaktiški, tad juos nesunkiai atskirsite nuo didesnių muilo ir dezinfekantų dozatorių. Sandarūs, higieniški užpildų buteliai greitai įdedami ir taip sumažinamas kryžminio užteršimo pavojus.

„Tork“ muilo putų dozatorius su „Intuition™“ jutikliu

„Tork“ muilo putų doz...

Produktas : 561600

„Tork“ bekvapis rankų ir kūno losjonas

„Tork“ bekvapis rankų...

Produktas : 420202

Tualetinis popierius


Pagerinkite higieną ir naudodami mūsų „Tork Smart One®“ sistemą sumažinkite suvartojimą iki 40%. Dozavimas po vieną lapą reiškia, kad liečiate tik tą lapelį, kurį naudosite, tokiu būdu sumažinamas suvartojimas. Naudokite mūsų „Tork Advanced“ popierių ir užtikrinkite higieną be rūpesčių.

Tualetinio popieriaus ritinys „Tork SmartOne® Advanced“

Tualetinio popieriaus...

Produktas : 472242

Servetėlės veidui


Rekomenduojami produktai

Servetėlės po ranka padės Jūsų pacientams geriau jaustis. Mūsų ypač minkštos „Tork“ servetėlės veidui su patraukliu sieniniu arba pastatomu „Tork“ servetėlių veidui dozatoriumi gali turėti svarų teigiamą poveikį.

„Tork“ veido servetėlių dozatorius

„Tork“ veido servetėl...

Produktas : 460013

„Tork Premium“ ypač minkštos servetėlės veidui

„Tork Premium“ ypač m...

Produktas : 140280

Šluostės


Rekomenduojami produktai

Dieną servetėlių gali prireikti įvairiais atvejais – išsiliejusiam skysčiui ar maisto likučiams išvalyti ir, žinoma, rankoms šluostyti. „Tork Plus“ yra daugiafunkcis puikiai tokiems atvejams tinkantis šluostymo popierius. Su mūsų nešiojamu „Tork Reflex™“ dozatoriumi, kurį galima laikyti rankose arba tvirtinti ant vežimėlio, Jūsų darbuotojai galės visada ir visur turėti popierines šluostes po ranka.

Servetėlės


Rekomenduojami produktai

Su mūsų „Tork Xpressnap“ servetėlių dozavimo sistema sunaudojamų servetėlių kiekis Jūsų kavos kampelyje sumažės mažiausiai 25%, palyginti su tradiciniais servetėlių dozatoriais*. Dozavimas po vieną servetėlę mažina atliekų kiekį ir gerina higieną. Dozatoriai būna skirtingų stilių ir spalvų, juos galima net suasmeninti, o ant servetėlių užrašyti svarbius tekstus.

„Tork Xpressnap Snack®“ stalo servetėlių dozatorius

„Tork Xpressnap Snack...

Produktas : 272808

„Tork Xpressnap Snack®“ baltos dozatorių servetėlės

„Tork Xpressnap Snack...

Produktas : 17840

Šiukšliadėžė


Rekomenduojamas produktas

Naudojant mūsų didelės talpos lengvai valomą 50 l „Tork“ šiukšliadėžę greitai užtikrinsite tinkamą higieną. Geresnę higieną užtikrina ir šiukšliadėžės dangtis, kuriuo uždengiamos atliekos. Ją lengva valyti, tuštinti ir užpildyti įdedant mūsų stiprų, patikimą „Tork“ šiukšliadėžės maišą.

„Tork“ šiukšliadėžė, 50 l

„Tork“ šiukšliadėžė, ...

Produktas : 563000

„Tork“ šiukšliadėžės maišai

„Tork“ šiukšliadėžės ...

Produktas : 204060