Healthcare 1.tif

Globos įstaigos

Jūs siekiate sukurti namų atmosferą ir užtikrinti gyvenamųjų patalpų higienos standartus. Kad būtų lengviau prižiūrėti silpnus pacientus ir sustabdyti infekcijų plitimą, galime padėti jums nustatyti, kur rankų higiena yra svarbiausia. Susipažinkite su dideliu mūsų minkštų rankšluosčių ir švelnių, tinkamų naudoti dažnai odos priežiūros produktų asortimentu. Patrauklūs dozatoriai padės dar lengviau pasirūpinti gera higiena – jie yra dailaus dizaino, lengvai valomi, saugumo ir higienos sumetimais gali būti rakinami.

Muilas


Rekomenduojami produktai

Mūsų unikalios „Tork“ antimikrobinės muilo putos – tai du dalykai viename: plaunančios ir dezinfekuojančios muilo putos. Rankų plovimo metu derinant įprastą rankų plovimą su dezinfekavimu galima užtikrinti higieną ir sutaupyti laiko. Mūsų alkoholio pagrindu pagamintos muilo putos veiksmingai naikina bakterijas, virusus ir grybelį ir puikiai tinka naudoti ten, kur higiena yra labai svarbi, arba gripo sezono metu. Sandarūs buteliai tinkami naudoti su „Tork“ muilo putų dozatoriumi su „Intuition™“ jutikliu, dėl kurio dozatoriaus nereikia liesti, arba, jeigu svarbi ramybė, galima naudotis rankiniu būdu.

„Tork“ skystojo ir purškiamojo muilo dozatorius

„Tork“ skystojo ir pu...

Produktas : 560000

„Tork“ ypač švelnus skystasis muilas

„Tork“ ypač švelnus s...

Produktas : 420701

Popieriniai rankšluosčiai


Rekomenduojami produktai

Gerai nusausintos ir minkštos rankos – tai sveikos, raminančios rankos. Mūsų „Tork Premium“ ir „Tork Advanced“ sulankstyti popieriniai rankšluosčiai pritaikyti personalo poreikiams, kai reikia dažnai plauti ir sausinti rankas. Mūsų puikaus dizaino „Tork Xpress™“ sulankstytų popierinių rankšluosčių dozatorius tinka ir kompaktiškose erdvėse, jis tyliai po vieną dozuoja minkštus popierinius rankšluosčius, taip saugodamas personalo rankas ir pacientų ramybę.

„Tork Xpress® Multifold Mini“ sulankstytų popierinių rankšluosčių dozatorius

„Tork Xpress® Multifo...

Produktas : 552100

„Tork Xpress® Multifold“ minkšti sulankstyti popieriniai rankšluosčiai

„Tork Xpress® Multifo...

Produktas : 100289

Plovikliai


Dažnas rankų dezinfekavimas leidžia išvengti infekcijų jautrioje aplinkoje, tačiau per dieną dažnai praktikuojama rankų higiena gali jas išsausinti. Mūsų alkoholinis „Tork“ rankų dezinfekantas pagamintas pagal ypatingos priežiūros formulę ir veiksmingai naikina įvairiausius mikroorganizmus. Nes gydančios ir raminančios rankos pačios turi išlikti sveikos. Tinkamai higienai užtikrinti naudokite kartu su mūsų be rankų valdomu „Tork Liquid“ dozatoriumi su svirtimi. Taip pat turime mažesnių buteliukų su pompele bei kišeninių buteliukų, kuriems vietą galima parinkti pagal poreikį.

„Tork“ skystojo ir purškiamojo muilo dozatorius

„Tork“ skystojo ir pu...

Produktas : 560000

„Tork“ gelinis rankų dezinfekantas

„Tork“ gelinis rankų ...

Produktas : 420103

Drėkinimo priemonės


Rekomenduojami produktai

Dažnai rankas plaunantiems slaugytojams patiems reikia papildomos priežiūros. Galite padėti apsaugoti rankas, kurios padeda tiek daug žmonių, su mūsų bekvapiu „Tork“ rankų ir kūno &losjonu. Riebios, raminančios, drėkinančios sudedamosios medžiagos minkština ir maitina rankų odą. Mūsų losjonams skirtas „Tork Mini“ dozatorius yra kompaktiškas, tad jį nesunku atskirti nuo didesnių muilui ir dezinfekantams skirtų dozatorių. Sandarūs, higieniški užpildų buteliai greitai įdedami ir taip sumažinamas kryžminio užteršimo pavojus.

„Tork Mini“ skystojo muilo dozatorius

„Tork Mini“ skystojo ...

Produktas : 561000

„Tork“ bekvapis rankų ir kūno losjonas

„Tork“ bekvapis rankų...

Produktas : 420202

Tualetinis popierius


Rekomenduojami produktai

Pagerinkite higieną ir naudodami mūsų „Tork Smart One®“ sistemą sumažinkite suvartojimą iki 40%. Dozavimas po vieną lapą reiškia, kad liečiate tik tą lapelį, kurį naudosite, tokiu būdu sumažinamas suvartojimas. Naudokite mūsų „Tork Advanced“ popierių ir užtikrinkite higieną be rūpesčių.

Tualetinio popieriaus ritinys „Tork SmartOne® Advanced“

Tualetinio popieriaus...

Produktas : 472242

Servetėlės veidui


Rekomenduojami produktai

Servetėlės po ranka padės Jūsų pacientams geriau jaustis. Mūsų „Tork“ ypač minkštos servetėlės veidui patraukliame sieniniame arba atskirai pastatomame „Tork“ servetėlėms veidui skirtame dozatoriuje – svarbus teigiamas pokytis.

„Tork“ veido servetėlių dozatorius

„Tork“ veido servetėl...

Produktas : 460013

„Tork Premium“ ypač minkštos servetėlės veidui

„Tork Premium“ ypač m...

Produktas : 140280

Šluostės


Rekomenduojami produktai

Dieną servetėlių gali prireikti įvairiais atvejais – išsiliejusiam skysčiui ar maisto likučiams išvalyti ir, žinoma, rankoms šluostyti. „Tork Plus“ yra daugiafunkcis puikiai tokiems atvejams tinkantis šluostymo popierius. O mūsų nešiojamas „Tork Reflex™“ dozatorius, kurį galima laikyti rankose arba tvirtinti ant vežimėlio, leis Jūsų darbuotojams lengvai pasiimti popieriaus, kada ir kur jiems patogiausia.

Servetėlės


Rekomenduojami produktai

Rinkitės mūsų „Tork Xpressnap®“ servetėlių dozatorių ir suteikite savo klientams papildomą higieninę apsaugą bei sumažinkite servetėlių naudojimą mažiausiai 25%, palyginti su tradiciniais servetėlių dozatoriais*. Jis servetėles dozuoja po vieną ir mažina servetėlių eikvojimą bei gerina higieną, be to, taupo sandėliavimui reikalingą erdvę, mažina užpildymo ir tvarkos palaikymo poreikį. Galima įsigyti įvairiausių stilių ir spalvų, dozatorius ir servetėles galima suasmeninti, kad svečiai jaustųsi kaip namuose.

„Tork Xpressnap®“ pastatomas servetėlių dozatorius

„Tork Xpressnap®“ pas...

Produktas : 272613

„Tork Xpressnap®“ – itin minkštos baltos dozatorių servetėlės

„Tork Xpressnap®“ – i...

Produktas : 15850

Šiukšliadėžė


Rekomenduojami produktai

Su mūsų lengvai valomomis, talpiomis 50 l „Tork“ šiukšliadėžėmis greitai užtikrinsite tinkamą higieną. Geresnę higieną užtikrina ir šiukšliadėžės dangtis, kuriuo uždengiamos atliekos. Ją lengva valyti, tuštinti ir užpildyti įdedant mūsų stiprų, patikimą „Tork“ šiukšliadėžės maišą.

„Tork“ šiukšliadėžė, 50 l

„Tork“ šiukšliadėžė, ...

Produktas : 563000

„Tork“ šiukšliadėžės maišai

„Tork“ šiukšliadėžės ...

Produktas : 204060