Healthcare 2.tif

Sveikatos priežiūra

Kiekviena sveikatos priežiūros įstaiga skirta pacientų gyvenimo kokybei gerinti. Mūsų rankų higienos sistemos sukurtos specialiai slaugytojams ir mažina infekcijų pavojų. Todėl mūsų kolegoms lengviau palaikyti tinkamą higieną ir didžiausią dėmesį skirti tam, kas iš tikrųjų svarbu – nepriekaištingam pacientų priežiūros standartų laikymuisi. Kaip galime Jums padėti geriau pasirūpinti savo kolektyvu, pacientais ir įstaiga?

Susipažinkite su mūsų sveikatos priežiūros produktais, paslaugomis ir rekomendacijomis

Pacientų priežiūra

Norėdami padėti prižiūrėti pacientus ir pasirūpinti slaugos darbuotojų ir lankytojų higiena, siūlome didelį rankų ir paviršių higienos priemonių asortimentą. Mūsų švelnūs muilai, minkšti universalūs rankšluosčiai, veiksmingi dezinfekantai ir odą puoselėjantys losjonai puikiai tinka naudoti prieš kiekvieną kontaktą su pacientu, jo metu ir po kontakto. O mūsų modernūs, higieniški, visada po ranka esantys dozatoriai padeda dar lengviau pasirūpinti rankų higiena ir apsisaugoti nuo infekcijų.
Mūsų rekomendacijos

Globos įstaigos

Suteikiate namų laisvę ir užtikrinate globos įstaigos higienos standartus. Norėdami Jums padėti pasirūpinti pažeidžiamais pacientais ir pažaboti infekcijų plitimą, padėsime Jums nustatyti, kada rankų higiena veikia geriausiai. Susipažinkite su mūsų minkštų popierinių rankšluosčių ir dažnam naudojimui skirtų švelnių odos priežiūros priemonių asortimentu. Taip pat pamatykite mūsų patrauklius dozatorius, skirtus tinkamai higienai skatinti, turinčius puikų dizainą, lengvai valomus ir užrakinamus saugumo ir higienos sumetimais.
Mūsų rekomendacijos

Prausimosi patalpa

Ypač daug dėmesio higienai reikia skirti prieš ir po operacijų. Pasirengimo operacijoms patalpų standartai yra itin griežti ir jų būtina laikytis siekiant išvengti infekcijų. Mūsų rankų higienos sprendimai atitinka aukščiausius standartus ir tenkina pasirengimo operacijoms patalpų protokolus, padeda išvengti infekcijų. Mūsų produktai negailestingi bakterijoms ir padeda apsaugoti odą. Slaugytojai, kuriems tenka dažnai plauti ir dezinfekuoti rankas, žino, kaip svarbu gera rankų priežiūra.
Mūsų rekomendacijos

Procedūrų patalpa

Procedūrų patalpose lankosi daugybė žmonių. Kiekvienas naujas pacientas, naujas slaugytojas ir naujas sąlytis su paviršiumi didina infekcijos perdavimo riziką. Yra vienintelis būdas sustabdyti infekcijų plitimą – tai pasirūpinti higiena prieš kiekvieną procedūrą, procedūros metu ir po procedūros. Dažnai plaunantys rankas darbuotojai puikiai vertina mūsų švelnias, tačiau veiksmingos sudėties odos priežiūros priemones ir minkštus, gerai sugeriančius popierinius rankšluosčius. Nedidelėms patalpoms puikiai tinka kompaktiški ir patogūs dozatoriai, skatinantys nuolat rūpintis rankų higiena.
Mūsų rekomendacijos

Viešosios higieninės patalpos

Tinkamai laikytis higienos standartų viešosiose higieninėse patalpose bus lengviau, jeigu naudosite mažai priežiūros reikalaujančias higienos sistemas. Greitai užpildomi, sandarius užpildus naudojantys talpūs dozatoriai užtikrins tinkamą higieną lankytojams, todėl darbuotojai turės daugiau laiko svarbesnėms užduotims. Kai reikia greitai išvalyti išsiliejusį skystį, nusivalyti rankas ir apriboti atliekų kiekį, naudokite mūsų daugiafunkcius, po vieną lapelį dozuojamus popierinius rankšluosčius.
Mūsų rekomendacijos

Rankų plovimo vieta

Mūsų rankų plovimo vietose yra viskas, ko reikia pasirūpinti rankų higiena. Slaugytojai turi visas priemones kiekvienam atvejui tiesiog prie pat paciento. Darbuotojai, kuriems reikia dažnai plauti rankas, vertina mūsų švelnias odos priežiūros priemones. Muilo putos ir skystasis muilas, alkoholiniai dezinfekantai ir losjonai veiksmingai, bet švelniai valo, dezinfekuoja ir drėkina rankas. Švelnūs ir sugeriantys rankšluosčiai greitai nusausina rankas ir jų nedirgina. Kompaktiški, po lapelį dozuojantys rankšluosčių dozatoriai ir odos priežiūros priemonių dozatoriai su sandariai laikomais užpildais užtikrina higieną ir saugo nuo kryžminės taršos.
Mūsų rekomendacijos

Norite sužinoti daugiau apie kitas svarbias sritis?

M3-Kitchen-Reflex2018_orginal.jpg

Virtuvė

Su mūsų šluostėmis Jums bus daug lengviau palaikyti švarą savo virtuvėje, restorane, bare ar kavinėje bei užtikrinti tinkamą higieną. Mūsų konkrečios paskirties šluostės tinka tiek šluostyti, tiek valyti, tad greitai ir patikimai įveiksite bet kokią užduotį. Mūsų rekomendacijos
Dining.tif

Maitinimo paslaugos

Sukurkite norimą atmosferą ir palikite teigiamą įspūdį su Jūsų temai tinkančiomis servetėlėmis ir stalo dekoravimo produktais. Nesvarbu, ar tiekiate užkandžius, tik gėrimus, ar penkis patiekalus, padėsime Jums sutaupyti laiko ir pinigų, nes mūsų produktai padidins efektyvumą ir funkcionalumą pagal Jūsų poreikius. Mūsų rekomendacijos
Wiping and Cleaning 1.tif

Šluostymas ir valymas

Naudodamiesi patvariomis bei higieniškomis šluostėmis ir dozatoriais kasdienius darbus dirbkite greitai, pvz., prireikus išvalyti ištekėjusį tepalą ar baigus darbus nuvalyti paviršius. Turime tai, ko Jums reikia ir kada reikia. Todėl visą dėmesį galite skirti tam, kas Jums yra svarbiausia. Mūsų rekomendacijos