Food service.tif

Maitinimo paslaugos

Raktas į Jūsų sėkmę – patenkinti klientai ir svečiai, norintys sugrįžti dar kartą. Norėdami Jums padėti atitiktų jų lūkesčius ar net juos viršyti, mes sukūrėme specialiai Jūsų veiklai skirtus produktus. Mūsų produktai, idėjos ir patirtis padės Jums greitai atlikti būtinus kasdienius darbus virtuvėje, higieninėse ir maitinimo patalpose. Todėl turėsite daugiau laiko svarbiausiam dalykui – pasirūpinti, kad klientai būtų laimingi.

Susipažinkite su mūsų produktais ir paslaugomis maitinimo paslaugų teikimo srityje

Maitinimo zona

Sukurkite aplinką ir teikite paslaugas, atitinkančias Jūsų norus, pasitelkdami mūsų servetėlių ir stalo dekoravimo priemonių derinius, atitinkančius Jūsų pasirinktą temą. Jūsų įmonei gali praversti ir mūsų paviršių valymo ir dezinfekavimo produktai.
Mūsų rekomendacijos

Virtuvė

Su mūsų šluostėmis Jums bus daug lengviau palaikyti švarą savo virtuvėje, restorane, bare ar kavinėje bei užtikrinti tinkamą higieną. Mūsų konkrečios paskirties šluostės tinka tiek šluostyti, tiek valyti, tad greitai ir patikimai įveiksite bet kokią užduotį.
Mūsų rekomendacijos

Higieninės patalpos

Teigiamas įspūdis apie Jūsų higienines patalpas pagerins klientų nuomonę apie Jūsų verslą. „Tork“ siūlo platų higieninėms patalpoms skirtų aukštos kokybės produktų ir sistemų asortimentą, kuris atitiks bet kokį stilių ir poreikius.
Mūsų rekomendacijos

Paprasta naudoti

Mūsų ergonominis dizainas ir „Tork Easy Handling™“ funkcijos dėžes ir maišelius padeda tvarkyti lengviau. Patalpų personalas sutaupys laiko ir jėgų. Dažniausias užduotis bus galima atlikti greičiau ir patogiau. Tai sutaupys laiko ir bus galima daugiau jėgų skirti svarbesnėms užduotims.

Norite sužinoti daugiau apie kitas svarbias sritis?

Dining.tif

Maitinimo paslaugos

Sukurkite norimą atmosferą ir palikite teigiamą įspūdį su Jūsų temai tinkančiomis servetėlėmis ir stalo dekoravimo produktais. Nesvarbu, ar tiekiate užkandžius, tik gėrimus, ar penkis patiekalus, padėsime Jums sutaupyti laiko ir pinigų, nes mūsų produktai padidins efektyvumą ir funkcionalumą pagal Jūsų poreikius. Mūsų rekomendacijos
M3-Kitchen-Reflex2018_orginal.jpg

Virtuvė

Su mūsų šluostėmis Jums bus daug lengviau palaikyti švarą savo virtuvėje, restorane, bare ar kavinėje bei užtikrinti tinkamą higieną. Mūsų konkrečios paskirties šluostės tinka tiek šluostyti, tiek valyti, tad greitai ir patikimai įveiksite bet kokią užduotį. Mūsų rekomendacijos
Wiping and Cleaning 1.tif

Šluostymas ir valymas

Naudodamiesi patvariomis bei higieniškomis šluostėmis ir dozatoriais kasdienius darbus dirbkite greitai, pvz., prireikus išvalyti ištekėjusį tepalą ar baigus darbus nuvalyti paviršius. Turime tai, ko Jums reikia ir kada reikia. Todėl visą dėmesį galite skirti tam, kas Jums yra svarbiausia. Mūsų rekomendacijos