Food industry.tif

Maisto pramonė

Kiekvieną dieną turite dirbti greitai ir efektyviai, palaikant nepriekaištingą visų paviršių ir įrangos švarą. Norėdami pagreitinti valymo darbus, siūlome Jums būtent Jūsų verslui sukurtus produktus. Supaprastindami valymo darbus suteiksime Jums galimybę greičiau nuvalyti įrangą, įrankius, paviršius ir rankas. Todėl daugiau laiko galėsite skirti tam, kas Jums yra svarbiausia – maisto gaminimui ir klientų aptarnavimui.

Susipažinkite su mūsų rekomendacijoms Jūsų maisto pramonei

Šluostymas gamybos zonose

Užtikrinkite sklandų gamybos procesą naudodami šluostes, kurios greitai sugeria išsiliejusius skysčius ir pašalina maisto likučius. Turime didžiulį darbui su maistu tinkamų šluosčių ir nuo aptaškymo apsaugotų dozatorių pasirinkimą, kad užtikrintumėte higieną ir tvarką. Turime viską, ko Jums reikia: rankų plovimo, poliravimo, paviršių šluostymo priemonių ir tai, ko tik reikia efektyviam darbui virtuvėje.
Mūsų rekomendacijos

Valymas

Efektyviau siekite higieniškų rezultatų ir užtikrinkite švarų įrangos darbą. Visada po ranka turėkite mūsų patvarių šluosčių, kurios tinkamos naudoti šalia maisto, bei mūsų higieniškus dozatorius. Taip greičiau atliksite šveitimo ir kitus įprastus priežiūros darbus. O Jūs galite visą dėmesį skirti tam, kas svarbiausia – maisto gaminimui.
Mūsų rekomendacijos

Rankų plovimo vieta

Leiskite savo komandai prie gamybos linijos dirbti ilgiau mėgaujantis patogesniu ir efektyvesniu kruopštaus rankų plovimo ir nusausinimo būdu. Mūsų rankų plovimo vietai skirtos rekomendacijos Jums padės apsaugoti nuo bakterijų plitimo prieš darbo pamainą, jos metu ir po jos.
Mūsų rekomendacijos