Office 1.tif

Kavos kampelis

Išsirinkite savo kavos kampeliui ar poilsio kambariui tinkamus produktus. „Tork“ turi didžiulį produktų pasirinkimą. Pasirūpinę tinkamais produktais, užtikrinsite, kad Jūsų darbuotojai ir lankytojai mėgautųsi kavos pertraukėlėmis švarioje aplinkoje. Kad ir koks būtų Jūsų verslas, mes garantuojame, jog mūsų produktai sukurti taip, kad padėtų Jums palikti norimą įspūdį.

Šluostės


Rekomenduojami produktai

Kartais įvyksta bėdų. O joms nutikus džiaugsitės, jeigu šalia bus „Tork“ dozatorius. Nesvarbu, ar tai išpilta kava, ar nukritęs maistas, mūsų sprendimas Jums padės. Su „Tork Mini Centrefeed“ dozatoriumi galite pasirinkti tikslų gerai sugeriančio popieriaus kiekį. Jis skirtas išsiliejusiems skysčiams valyti, dezinfekuoti ir bet kokioms kitoms šluostymo užduotims, tad dozatorius teikia daug privalumų.

„Tork Mini Centrefeed“ iš ritinio vidurio traukiamų lapelių dozatorius

„Tork Mini Centrefeed...

Produktas : 558000

„Tork Wiping Paper Plus“ šluostymo popierius

„Tork Wiping Paper Pl...

Produktas : 101221

Servetėlės


Rekomenduojami produktai

„Tork Xpressnap“ servetėlių dozavimo sistema – 2014 m. „Red Dot“ apdovanojimo už geriausią produkto dizainą laimėtoja. Ją pamatę darbuotojai ir lankytojai supras, kad jais rūpinatės, ir puikiai tiks Jūsų kavos kampelyje ar poilsio kambaryje. Dėl savo patrauklaus dizaino riešutmedžio servetėlių dozatorius taps interjero dalimi. Palyginti su tradiciniais servetėlių dozatoriais, šis po vieną lapelį dozuojantis dozatorius servetėlių suvartojimą sumažina mažiausiai 25 %, tad sutaupote pinigų ir turite mažiau atliekų.

„Tork Xpressnap®“ servetėlių dozatorius – riešutmedis

„Tork Xpressnap®“ ser...

Produktas : 273002

„Tork Xpressnap® – itin minkštos lapų raštu puoštos baltos dozatorių servetėlės

„Tork Xpressnap® – it...

Produktas : 13670

Popieriniai rankšluosčiai


Rekomenduojami produktai

Norėdama rasti net mažiausiam kavos kampeliui tinkantį sprendimą, „Tork“ sukūrė savo gerai žinomo „Tork Xpress Multifold“ sulankstomų popierinių rankšluosčių dozatoriaus mini versiją. „Tork Xpress Multifold“ sulankstomų popierinių rankšluosčių dozatoriaus mini versijos korpusas ypač plonas, taip siekiama sutaupyti vietos. Ši naujovė riboja bakterijų plitimą, nes dozatorius sukurtas taip, kad liestumėte tik tą lapelį, kurį naudosite. „Tork Xpress Multifold“ sulankstomų popierinių rankšluosčių dozatorius užtikrina maksimalų komfortą ir higieną Jums ir Jūsų kolegoms.

„Tork Xpress® Multifold Mini“ sulankstytų popierinių rankšluosčių dozatorius

„Tork Xpress® Multifo...

Produktas : 552100

„Tork Xpress® Multifold“ ypač minkšti sulankstyti popieriniai rankšluosčiai

„Tork Xpress® Multifo...

Produktas : 100297

Muilas


„Tork Mini“ skystojo muilo dozatorius labai kompaktiškas, tad puikiai tinka ankštose erdvėse ar prie kriauklės. Nusiplovę rankas muilu, pajusite gaivų lengvą kvapą. „Tork“ padeda laikytis rankų higienos tiesiog siūlydama tinkamus produktus Jūsų kavos kampeliui.

„Tork Mini“ švelnus skystasis muilas

„Tork Mini“ švelnus s...

Produktas : 420502

Valymo šluostės


Rekomenduojami produktai

Patvari ir gerai sugerianti valymo šluostė puikiai tinka kavos kampeliui ar stalams šluostyti. Tinka naudoti pakartotinai, nes neplyšta. Galima įsigyti įvairių spalvų, taip išvengiant kryžminio užteršimo. 

„Tork“ ypač patvarios spalvotos valymo šluostės

„Tork“ ypač patvarios...

Produktas : 194450