Washroom 2.tif

Biuras

Nesvarbu, ar dirbate mažame biure, ar dideliame pastate, „Tork“ Jums pasiūlys tai, ko Jums reikia. Mes visi daug laiko praleidžiame darbo vietoje, todėl žinome, kad higiena darbe yra ypač svarbus dalykas. Gera higiena darbe rodo, kad rūpinatės savo darbuotojais. Tai taip pat sumažina nedarbo dienų dėl ligos skaičių. Mūsų pasiūlymas apima tiek produktus, skirtus nepriekaištingai higieninei patalpai įrengti, tiek praktinius kavos kampelio sprendimus. Jeigu Jūsų pastate teikiamos maitinimo paslaugos, tuomet irgi galime padėti užtikrinti tinkamą higieną.

Higiena yra verslo dalis. Pasinaudokite rekomendacijomis.

2016 m. „Tork“ biuro tendencijų ataskaita

EY3A6827.jpg
Išmanesnių, sveikesnių ir tvaresnių sprendimų, padedančių patenkinti aukštesnius darbuotojų lūkesčius, poreikis keičia bendrovių požiūrį į savo biurus bei patalpų administratorių ir valymo bendrovių požiūrį į biuro higieną. Išsamiau skaitykite „Tork“ biuro tendencijų ataskaitoje.

Norite sužinoti daugiau, kaip „Tork“ gali pagerinti higieną ir valymą jūsų biuro pastate?

Tai paprasta tarsi greitai išsiųsti žinutę

Susisiekite su mumis

Susisiekite su mumis

Įveskite vardą
Įveskite pavardę
Įveskite tinkamą el. pašto adresą
Prašome nurodyti įmonės pavadinimą
Prašome įvesti tel. nr.
Įveskite žinutę
500  
Prašome užpildyti recaptcha
Šioje formoje prašome jūsų kontaktinių duomenų, reikalingų atsakyti į jūsų paklausimą e. paštu. Kaip mes saugome ir tvarkome jūsų pateiktus duomenis, išsamiau aprašyta mūsų naudojimo sąlygose ir privatumo politikoje
Prašom patvirtinti, kad perskaitėte ir supratote informaciją dėl asmens duomenų ir naudojimo sąlygų.
Norėtume siųsti jums ypatingų pasiūlymų ir informacijos apie naujus „Tork“ produktus ir paslaugas. Pateikdami savo duomenis sutinkate, kad mes į jus galime kreiptis e. paštu. Kaip mes saugome ir tvarkome jūsų pateiktus duomenis, išsamiau aprašyta mūsų naudojimo sąlygose ir privatumo politikoje.

Dėkojame, jūsų žinutę gavome.

Uždaryti