ImageDesignLine_original.jpg

Architektams

Jūsų kitas dizaino projektas: higieninės patalpos, plovykla, gamybos zonos, viešasis maitinimas - „Tork“ siūlo 4 apdovanojimų pelniusias dozatorių linijas ir jų BIM objektus. Šie dozatoriai tenkina griežtus higienos reikalavimus, yra labai funkcionalūs ir modernaus dizaino. Essity „Tork“ produktai – saugus pasirinkimas jūsų klientams, nes Essitydaug dėmesio skiria tvarumui ir įmonės socialinei atsakomybei.

BIM objektai


„Tork“ BIM objektai pasiekiami vienu mygtuko paspaudimu!
Atsisiųskite „Tork“ BIM objektus tiesiog dabar!
 
 
 
 
 

„Tork Image DesignTM“


Prestižinį apdovanojimą už nuostabų dizainą pelniusi „Tork Image DesignTM“ dozatorių linija – puikus pasirinkimas prabangių biurų, privačių klinikų, užmiesčio golfo klubų, viešbučių ir restoranų higieninių patalpų projektams. Dozatorių liniją sudaro nekontaktiniai, visiškai automatiniai bei turintys patogų mygtuką, rankiniai dozatoriai.

„Tork Elevation“


Apdovanojimų pelniusi dozatorių linija iš juodo ir balto plastiko įprastinėms higieninėms patalpoms ir plovykloms. Dideliame dozatorių asortimente yra rankinių ir jutiklinių modelių, patogių naudotis (tai patvirtinta sertifikatu) muilo dozatorių, padedančių lengvai nusiplauti rankas pagyvenusiesiems, vaikams ir neįgaliems žmonėms.

„Tork Performance“


Apdovanojimų pelniusi tvirto plastiko dozatorių linija, išsiskirianti patraukliais raudonos ir juodos, turkio ir baltos spalvų deriniais. Skirta daugiausia gamybos zonoms – maisto pramonei, automobilių servisams, mechaninėms dirbtuvėms. Tai ergonomiškos konstrukcijos, vartojimą mažinantys dozatoriai.

„Tork Xpressnap®“


Apdovanojimų pelniusi „Image“ linija – tai stilingi šlifuoto aliuminio arba riešutmedžio apdailos dozatoriai, elegantiškai įsiliejantys į patalpos interjerą. Skirta aukšto lygio biurams ir ypatingo dizaino maitinimo įstaigoms. Raudoni, juodi ir pilki „Signature“ linijos dozatoriai tinka įprastinėms maitinimo įstaigoms, ant jų yra vietos reklamai.

SCA ir tvarumas


Jei norite sužinoti daugiau apie SCA ir tvarumo principus, spustelėkite nuorodą.