„Tork Image Design™“ linija

Jei labai stengiatės padaryti gerą įspūdį savo svečiams, higieninės patalpos turėtų jums padėti. Kai darbas virte verda, tikrai nesinori, kad higieninės patalpos keltų rūpesčių. Jos turi veikti sklandžiai, efektyviai ir reikalauti kuo mažiau priežiūros. Todėl mes sukūrėme visą dozatorių liniją, kuri derės prie jūsų stiliaus ir patiks lankytojams. 

Sustiprinkite savo įvaizdį puikiai įrengtomis higieninėms patalpomis

Įsileiskite į savo higienines patalpas meną. Įspūdis, kurį palieka jūsų higieninės patalpos, yra toks pat svarbus bendram jūsų įmonės įvaizdžiui, kaip ir priimamojo paliekamas įspūdis. Svečių stebinimo menas prasideda čia.

  • Menas išsiskirti ir įsilieti

    Be abejo, norite, kad interjero dizainas atspindėtų jūsų įmonės įvaizdį ir stilių. Kiekvienas svečių patirties aspektas turi padėti kurti nepriekaištingą įspūdį. Vadinasi, dozatoriai turi neapastebimai įsilieti į jūsų higieninių patalpų interjerą. 

  • Išskirtiniai dizaino ir funkcionalumo pavyzdžiai

    Visi „Image Design“ dozatoriai turi švelniai šlifuoto nerūdijančiojo plieno korpusą, išsiskiriantį dailiomis linijomis ir subtiliomis formomis. Dizaino kalba nepastebima, tačiau stipri. Funkcijos gerai apgalvotos, tačiau paprastos. Todėl jūsų svečiai gauna tai, kas geriausia.

  • Slinkite žemyn, kad susipažintumėte su „Image Design™“ linija

    Užsakykite pokalbį su mumis.

Sukurkite ilgai išliekantį įspūdį – išbandykite „Tork Image Design™“ liniją

Norėtume papasakoti jums apie mūsų dozatorių liniją „Tork Image Design™“ ir kuo ji gali būti naudinga jūsų įmonei. Užsakykite pokalbį su mumis. Toliau įveskite savo kontaktinius duomenis.

Pradėkite jau dabar

Susisiekite su mumis

Įveskite vardą
Įveskite pavardę
Įveskite tinkamą el. pašto adresą
Prašome nurodyti įmonės pavadinimą
Prašome įvesti tel. nr.
Įveskite žinutę
500  
Prašome užpildyti recaptcha
Šioje formoje prašome jūsų kontaktinių duomenų, reikalingų atsakyti į jūsų paklausimą e. paštu. Kaip mes saugome ir tvarkome jūsų pateiktus duomenis, išsamiau aprašyta mūsų naudojimo sąlygose ir privatumo politikoje
Prašom patvirtinti, kad perskaitėte ir supratote informaciją dėl asmens duomenų ir naudojimo sąlygų.
Norėtume siųsti jums ypatingų pasiūlymų ir informacijos apie naujus „Tork“ produktus ir paslaugas. Pateikdami savo duomenis sutinkate, kad mes į jus galime kreiptis e. paštu. Kaip mes saugome ir tvarkome jūsų pateiktus duomenis, išsamiau aprašyta mūsų naudojimo sąlygose ir privatumo politikoje.

Dėkojame, gavome Jūsų žinutę ir netrukus susisieksime.

Uždaryti