Tvarumas

Tork_and_Sustainability_orginal - Copy.jpg

Tvarumas

„Tork“: veiksmingas tvarumo principo taikymas

Tikime, kad tvarumo principas sėkmingai taikomas tik tada, kai jis tampa mūsų verslo dalimi ir pradeda kurti pridėtinę vertę. Todėl dirbame su Jumis išvien, kad išsiaiškintume Jūsų poreikius ir sukurtume produktus bei paslaugas, kurie pagerintų Jūsų verslą. Tvarumas turi tarnauti ne tik mūsų planetai, bet ir Jūsų verslui, darbuotojams ir dalininkams.
 
„Tork“ svarbiausia suprasti savo klientų poreikius ir pasiūlyti tokius produktus bei paslaugas, kurie jiems leistų pagrindinį dėmesį skirti svarbiausiems dalykams jų versle. Tvarumas yra svarbi šio siekio ir visos mūsų veiklos dalis. 

Svarbiausia sukurti vertę klientams

Tvarumą suprantame ne tik kaip ekologinį, bet ir kaip žmogiškąjį ir socialinį aspektą. Stengiamės ne tik paisyti nuostatų, mažinti sąnaudas ir dirbti veiksmingai, bet ir investuoti į tai, kas iš tikrųjų vertinga: kaip galėtume pagerinti Jūsų verslą? Ar Jums svarbiausia laimingesnis personalas, ar geresni finansiniai rezultatai, „Tork“ Jums padės pasiekti šių tikslų. Todėl diegdami naujoves ir puoselėdami partnerystę taikome tvarumo principą. 

Tvarumas yra mūsų naujovių šerdis

Pradedame nuo to, ko reikia mūsų klientams, ir pasirūpiname, kad ir jiems pasiteisintų tvarumo principas. Juos įtraukiame į savo kūrimo, tyrimų realiuoju laiku, produktų bandymo bei tobulinimo procesus. Pavyzdžiui, siūlydami išmaniąsias pakuotes ir tokias paslaugas kaip „Tork Easy Handling™“ ir „Tork Easy Cube™“, palengviname ir darome efektyvesnį kasdienį valytojų darbą, taupydami jų laiką ir pinigus.
 
Gyvavimo ciklo analizė (GCA) yra neatsiejama visų naujų „Tork“ produktų kūrimo dalis. Kitaip tariant, prisiimame visišką atsakomybę už viską: nuo žaliavų paieškos iki gamybos proceso ir klientų atliekų perdirbimo. Tad Jums niekuomet neteks nerimauti, ar „Tork“ produktai atitinka aplinkosaugos kriterijus.

Partnerystė yra svarbi strategija

Mūsų produktus ir paslaugas išbando mūsų klientai ir mūsų galutiniai naudotojai, todėl galime būti tikri, kad jie puikiai veiks praktikoje. Bendradarbiaujame su kitais žaidėjais mūsų srityje, kad užlopytume dar esančias spragas, pvz., mūsų iniciatyvos atliekų ir išteklių srityse. Taip pat bendradarbiaujame su mokslininkais ir specialistais, gilindami tiek savo, tiek kitų žinias apie geriausius sprendimus tvarumo bei higienos srityse (pvz. „Tork“ Žalioji higienos taryba Šiaurės Amerikoje).
 
Taip pat, bendradarbiaudami su pačiomis patikimiausiomis ekologinio ženklinimo organizacijomis, tikriname, ar mūsų produktai atitinka aukščiausius tvarumo standartus. Esame pasaulinis prekės ženklas, todėl su pasididžiavimu siūlome tvarumo sertifikatą turinčius „Tork“ sprendimus, padėsiančius Jums išsirinkti ekologiškus, saugius ir tinkamos kokybės gaminius.

Prisiimame atsakomybę visuose tiekimo grandinės etapuose...

Tvaraus miškų tvarkymo, tvarios popieriaus gamybos, žaliavų parūpinimo ir logistikos srityse pirmaujanti „Essity“ yra mūsų tvarios veiklos pamatas. Jos strategija paremta tvariu verslo modeliu, kuomet vertės kūrimas žmonėms ir gamtai yra toks pat svarbus kaip augimas ir pelningumas. Tokia tvarumu grįsta veikla buvo įvertinta gausybe apdovanojimų ir reitingų.
 
Kadangi esame tvarios miškininkystės lyderės „Essity“ dalis, prisiimame visišką atsakomybę už visą tiekimo grandinę, įskaitant visus mūsų tiekėjus. „Essity“ vadovaujasi pasitvirtinusia ir patikrinta pasauline žaliavų paieškos strategija, kuri taikoma ir „Tork“ naudojamoms žaliavoms. „Tork“ savo produktuose naudoja tik iš atsakingų šaltinių gautus tvarius pluoštus.  

... ir daugiau

Todėl „Tork“ nuolat kuria naujoves. Mes neapsiribojame savo veiklos skaidrumu, aktyvia partnerysčių paieška ir bendradarbiavimu. Mums svarbi visa vertės grandinė, ne vien išteklių efektyvumas; siekiame sumažinti ne tik savo, bet ir Jūsų energijos suvartojimą; mums rūpi Jūsų darbuotojai, tarsi jie būtų mūsų pačių.
 

Tvarumo principo įgyvendinimas

„Tork Xpressnap®”

sumažina servetėlių sunaudojimą 25%, lyginant su tradicinėmis servetėlių dozavimo sistemomis.


Spausdinti Atsisiųsti