tork winter 2017 original.jpg
Viešbučiai

Stalo serviravimas nepamirštamai žiemos vakarienei

2017/12/29

Žiema – kontrastų pilnas metų laikas. Mieganti gamta ir žiemos sportas. Ledas ir sniegas – rąstinis namelis ir židinio šiluma. Kai lauke žvarbu, kas gali būti geriau už šiltą valgį patalpoje? Padenkime stalus su moderniu požiūriu į vakarienę žiemos tema – su „LinStyle®“ vakarienės servetėlėmis.

Yra toks pasakymas: „Tamsai išsklaidyti tereikia vieno šviesos spindulio“. Tai puikiai tinka mūsų sezoninei stalo serviruotei. Ji įkvėpta šviesos, žiemos peizažų ir kerinčios tamsaus miško mistikos. Šįkart dekoracijas išdėstėme aplink baltas vakarienės lėkštes. Sezoninės gėlės ir medžio gabaliukai, apšviesti tikrų žvakių šviesos, sukuria nepamirštamos vakarienės atmosferą.

Pasinaudokite savo pilkų zonų privalumais tork winter 2017 13944.jpg
Baltų ir pilkšvai rusvų spalvų paletę papildėme baltomis ir antracito spalvos „LinStyle®“ servetėlėmis. „LinStyle®“ servetėlės vizualiai ir liečiant atrodo tarsi iš audinio, jos gerokai minkštesnės ir storesnės nei įprastos popierinės servetėlės. Šventiniam stalui šios servetėlės suteikia elegancijos, kaip ir tekstilinės servetėlės, tačiau jų nereikia rūšiuoti, skalbti ir lyginti prieš kiekvieną stalo serviravimą. Sodri antracito spalva tinka ir tada, kai kuriate švelnesnį koloritą. Apsukus dvi vakarienės servetėles vieną aplink kitą, galima pasidaryti paprastą, tačiau puikų meniu laikiklį.

Palikite tai Motinai gamtai 
Natūralūs elementai puikiai tinka žiemos vakarienės serviruotei. Todėl visa kita paliekame Motinai gamtai. Medžio gabaliukai tampa puikiais padėkliukais tikroms žvakėms. Spalvų stalui suteikite sezoninėmis gėlėmis.

Atsipalaiduokite, žiema pagaliau atėjo. Mėgaukitės!


Štai jūsų stalo serviruotės sąrašas:
1. „LinStyle® vakarienės servetėlės suteikia elegancijos – vizualiai ir liečiant atrodo tarsi tekstilinės.
2. Spalvos – derinkite neutralią bazinę spalvų schemą ir suteikite akcentų gamtos spalvomis.
3. Kurkite žiemos nuotaiką tikromis žvakėmis.

Stalo serviruotei naudoti „Tork“ produktai:
• „Tork LinStyle®“ baltos vakarienės servetėlės, Art. 478711
• Tork LinStyle® Anthracite Dinner Napkin, Art. 478882 

Atsisiųskite „LinStyle®“ brošiūrą čia


Atgal
Spausdinti Atsisiųsti