Wedding_original.jpg
Maitinimo įstaiga

Romantiškos vestuvių stalo atmosferos kūrimas

2018/07/04

Meilė tvyro ore, kaip ir kūrybiškumas. Vestuvės yra viena iš tų įsimintinų dienų, kai viskas turi būti tobula – nuo puokščių spalvų iki vakarienės servetėlių kokybės. Pateikiame keletą idėjų, kaip sukurti romantišką atmosferą prie stalo.

Stalo serviravimas vestuvių iškilmėms – tai užduotis, teikianti daug galimybių parodyti savo kūrybiškumą, tačiau yra ir sunkiai numatomų pavojų, nes galima tiesiog persistengti.  Mes pradedame nuo pagrindo – paprastos baltos staltiesės „Tork Airlaid“, derančios prie baltų lėkščių. Visas subtilumas sukuriamas kūrybiškai parinktomis detalėmis.
 
Stalo gėlės
Per vestuves beveik visada pagrindinė puošmena yra gėlės. Siekdami pusiausvyros tarp šventiškumo ir klasikos, centriniams akcentams pasirinkome klasikines baltas rožes, papildytas madingais rožiniais gvazdikais. Puokštės sukomponuotos su puriomis gubojų šakelėmis. Kalbant apie gubojas, jos puikiai tinka ir vyno taurėms dekoruoti. Pririškite gubojos šakelę juostele prie kiekvienos taurės ir ji atrodys puikiai.
 
Vietų kortelėms turite lapelių?
Kuriant centrinius akcentus, tikriausiai liko daug rožių lapelių, tad kodėl nepanaudojus jų vietų kortelėms? Originalu, asmeniška ir kartu romantiška.
 
Tork LinStyle® – tekstilės pojūtis ir jokių rūpesčių
Vestuvių vaizdą kuria net pačios mažiausios detalės, pavyzdžiui – pasirinktos servetėlės. Sukurtos taip, kad vizualiai ir liečiant atrodo tarsi iš tikros tekstilės, „Tork LinStyle®“ vakarienės servetėlės yra visada puikus pasirinkimas. Ypač, jei nusprendėte jas meniškai išlankstyti: sužinokite, kaip iš servetėlių išlankstyti smokingą ir balerinos suknelę!
 wedding_square.jpg
Smokingo ir balerinos suknelės lankstymo pamoka
Šioje serviruotėje mes išlankstėme servetėles specialiai kiekvienam svečiui. Smokingus lankstėme iš „Tork LinStyle®“ kakavinių vakarienės servetėlių, o balerinos sukneles – iš „Tork LinStyle®“ šampano spalvos vakarienės servetėlių. Norite išbandyti? Tiesiog laikykitės vaizdo įraše pateiktos instrukcijos.
 
 
Ieškote daugiau pamokų, kaip išlankstyti servetėles?
Tork Youtube kanale rasite daug naujų įkvepiančių instrukcijų, kaip žingsnis po žingsnio išlankstyti „Tork LinStyle®“ servetėles. Išbandykite!
 
Stalo serviruotei naudoti „Tork“ produktai:
„Tork LinStyle®“ kakavos spalvos vakarienės servetėlės, 1/4 lankstymo, Art. Nr. 478727 
„Tork LinStyle®“ šampano spalvos vakarienės servetėlės, 1/4 lankstymo, Art. Nr. 478712 
„Tork Airlaid“ baltos staltiesės ritinys, Art. Nr. 474581
 
Atsisiųskite „Tork LinStyle®“ brošiūrą čia 

Atgal
Spausdinti Atsisiųsti