Star-_original.jpg
Maitinimo įstaiga

Rudens vakarienė su „Tork LinStyle®“

2018/09/16

Kalbant apie kūrybingumą, ruduo yra puikus metas pademonstruoti savo gebėjimus. Ruduo atveria duris kitokiai spalvų paletei ir medžiagoms, su kuriomis galima kurti puikiausias stalo serviruotes. Pristatome naują žavią serviruotę, jei formalią aplinką norite papildyti spalvingomis formomis ir gėlėmis.

Norėdami atskleisti rudens grožį ant stalo, turime būti atviri pokyčiams ir kontrastams. Todėl drąsiai laužykite taisykles nesilaikydami to paties stiliaus – klasikinius formalius stalo atributus papildę ekstravagantiškomis detalėmis sukursite įsimintiną aplinką savo svečiams.
 
Šiai serviruotei panaudojome klasikines baltas lėkštes su mėlynų gėlių detalėmis ir derančią mėlyną „Tork Airlaid“ staltiesę, žalvarinius stalo įrankius ir stilingas krištolo taures.
 
Nebijokite šėlioti
Pasirinkę klasikines taures, lėkštes ir stalo įrankius, su gėlių puokštėmis galime drąsiai eksperimentuoti. Raganės ir astrantijos, suderintos su plukėmis ir gvazdikais, sukurs tikrą laukinės gamtos įvaizdį. Siekiant subalansuoti kompoziciją, gėlių puokštė pamerkta į lakonišką baltą vazą, ją papildo permatomos stiklinės žvakidės ir žvakių laikikliai.Star-mail-artimg.jpg
 
„Tork LinStyle®“ – tai tekstilės pojūtis be jokių rūpesčių
Nesvarbu, kokį stilių pasirinksite – griežtą ar laisvą – šias servetėles galite rinktis visada. Sukurtos taip, kad vizualiai ir liečiant atrodo tarsi iš tikros tekstilės, „Tork LinStyle®“ vakarienės servetėlės čia puikiai tinka. Ypač, jei imsitės subtilaus servetėlių lankstymo meno: štai servetėlės, išlankstytos žvaigždės forma – šį ypatingą akcentą jūsų svečiai tikrai įvertins.
 
Žvaigždės lankstymo pamoka
Išlankstyti žvaigždę iš „Tork LinStyle®“ vidurnakčio mėlynumo vakarienės servetėlės – nelengva, bet tikrai verta pastangų! Norite pabandyti ir nustebinti savo svečius? Tiesiog vadovaukitės vaizdo įraše pateiktais nurodymais. 
 
Kaip iš servetėlės išlankstyti žvaigždę:
 
Ieškote daugiau pamokų, kaip išlankstyti servetėles?
„Tork Lithuania“ „Youtube“ kanale rasite daug naujų įkvepiančių instrukcijų, kaip žingsnis po žingsnio išlankstyti „Tork LinStyle®“ servetėles. 
 
 
Stalo serviruotei naudoti „Tork“ produktai:
„Tork Linstyle®“ vidurnakčio mėlynumo spalvos vakarienės servetėlės, 1/4 lankstymo. Art. Nr. 478856
„Tork Airlaid“  vidurnakčio mėlynumo spalvos staltiesė. Art. Nr. 474590
 
 
Atsisiųskite „Tork LinStyle®“ brošiūrą čia

Atgal
Spausdinti Atsisiųsti