midsummer_original.jpg
Maitinimo įstaiga

Įsimintiniems vasaros vakarams

2018/05/30

Serviruotės kūrimas tradicinei Joninių vakarienei – įkvepianti užduotis. Šiuo metų laiku galima rinktis įvairias puikias medžiagas – įvairiaspalves gėles, žalumynus, medieną ir stiklą. Štai mūsų pasiūlymas šventiškam vasaros vakarienės stalui.

Vasarą vakarieniauti dažnai susirenka daug žmonių, nes kuo daugiau – tuo smagiau. Todėl gryno medžio baldai ir jokių staltiesių yra protingas sprendimas, nes šventei įsibėgėjus bus paprasčiau padidinti ar sumažinti vietų skaičių. Pradėjome nuo tamsaus medinio išlankstomo stalo ir prie jo derančių kėdžių, kurie sudarys paprastą pagrindą mūsų serviruotei. Ant stalo išdėstėme baltas lėkštes ir kontrastingas kvadratines raštuotas stiklines.

Dekoravimas gėlėmis 
Gėlės – svarbi Joninių dalis, taip pat ir ant stalo. Stalo viduryje pastatėme vazą su pievų gėlėmis. Bendrą vaizdą papildo mažos saulučių puokštelės ant visų kėdžių atkalčių.

Kūrybiškos stalo kortelės 
Pritvirtinkite jas prie su raugu keptos duonos – maistas ir funkcionalumas kartu. midsummer_square.jpg

Tekstilės pojūtis ir jokio vargo
Vaizdą kuria ir pačios mažiausios detalės, pavyzdžiui – servetėlės. „Tork LinStyle®“ vakarienės servetėlės, kurios vizualiai ir liečiant atrodo tarsi iš tikros tekstilės, yra puikus pasirinkimas, jei norite užsiimti subtiliu servetėlių lankstymo menu. Vienkartinės „LinStyle®“ servetėlės atrodo visai kaip tekstilinės, tačiau jų nereikia nei skalbti, nei rūšiuoti, nei lyginti.

Lapo lankstymas 
Šiai serviruotei nusprendėme suteikti daugiau spalvų lapais, išlankstytais iš turkio spalvos servetėlių. Žinome, kad tai atrodo gana sudėtinga, tačiau iš tiesų visai paprasta, tereikia laikytis vaizdo įraše pateiktos instrukcijos.

Ieškote daugiau pamokų, kaip išlankstyti servetėles?
Tork Youtube kanale Tork Lithuania rasite daug naujų įkvepiančių instrukcijų, kaip žingsnis po žingsnio išlankstyti „Tork LinStyle®“ servetėles. Išbandykite!

Stalo serviruotei naudoti „Tork“ produktai:
• „Tork LinStyle®“ turkio spalvos vakarienės servetėlės, 1/4 lankstymo Art. 478880 

Atsisiųskite „Tork LinStyle®“ brošiūrą čia .


Atgal
Spausdinti Atsisiųsti