spring table_original.jpg
Maitinimo įstaiga

Mėgaukitės pavasariška žydinčia stalo serviruote

2018/04/03

Ši ilga ir žvarbi žiema gerokai užtruko, ar ne? Tad pagaliau sulaukę pavasario, esame išsiilgę ryškių spalvų, žalios spalvos ir tikro grožio, gyvybės ir atgimimo. Kodėl nepasiūlius savo svečiams dar daugiau pavasario džiaugsmo? Štai kaip galite tai padaryti.

Savo stalo serviruotei pasirinkome ryškių pastelinių spalvų paletę, ją papildėme žalumynais ir baltomis staltiesėmis, dubenėliais ir lėkštėmis. Kadangi pavasaris – žydėjimo metas, stalą papuošėme vėdrynais ir vyšnių šakelėmis uogienės indeliuose. Kalbant apie žalius akcentus, stalą nuostabiai puošia vyšnių žiedų pumpurai.

Tekstilės pojūtis ir jokio vargo spring table.jpg
Norėdami sukurti pavasario nuotaiką, turite pasirūpinti net smulkiausiomis detalėmis. Šiuo atveju puikiai tiks „Tork LinStyle®“ vakarienės servetėlės. Vienkartinės „LinStyle®“ servetėlės ir staltiesės vizualiai ir liečiant atrodo tarsi tekstilinės, tačiau jų nereikia skalbti, rūšiuoti, lyginti. Šiame pavyzdyje naudojome po dvi servetėles kiekvienam svečiui – didesnę pasidėti ant kelių, o iš mažesnės dailiai išlankstėme stalo įrankių dėklą.

Ieškote daugiau pamokų, kaip išlankstyti servetėles? 
Tork Youtube kanale rasite daug naujų įkvepiančių instrukcijų, kaip žingsnis po žingsnio išlankstyti „Tork LinStyle®“ servetėles. Išbandykite!

Stalo serviruotei naudoti „Tork“ produktai:
• „Tork LinStyle®“ baltos spalvos vakarienės servetėlės, 1/4 lankstymo, art. 478711 
• „Tork LinStyle®“ pistacijų spalvos vakarienės servetėlės, 1/4 lankstymo, art. 478876 
• „Tork Airlaid“ baltos popierinės staltiesės ritinys, art. 474581 

Atsisiųskite „Tork LinStyle“ brošiūrą čia 


Atgal
Spausdinti Atsisiųsti