grey_original.jpg
Maitinimo įstaiga

Pilka stalo serviruotė visada stilinga

2018/10/08

Pilka – tai spalva, nuo kurios niekada nepavargstame. Dėl savo universalumo ji yra puikus neutralus spalvinis stalo serviruotės pagrindas ir tinka kiekvienam stiliui – elegantiškam, romantiškam ar industriniam. Mes paprašėme savo stilistų kūrybiškai panaudoti įvairius pilkos spalvos atspalvius – ir štai rezultatas.

TŠviesiai pilka „Tork LinStyle®“ staltiesė puikiai dera su tradicine balta spalva, nes ji suteikia prislopintą toną. Mūsų pasirinktas porcelianas yra kito pilko atspalvio ir kitokios struktūros, įvairių tekstūrų. Visa tai kartu vakarienės svečiams sukuria prabangos ir gilumo įspūdį.
 
Kai kas pilka, kai kas rausva
Pasirinkus pilką spalvą, reikia stilių kuriančių priedų, todėl mes pasirinkome vieną iš madingiausių šių metų spalvų – pudros rausvumo spalvą gėlių puokštėse. Rausvos ir pilkos spalvos derinys sukuria romantišką ir santūriai elegantišką nuotaiką. Centriniai akcentai – mažesnės vazelės su įvairiomis rausvomis gėlėmis, kurias galima išdėstyti grupėmis. Drąsiai derinkite įvairias vazas ir skirtingas gėles.grey_theme.jpg
 
„Tork LinStyle®“ – tikras tekstilės pojūtis ir jokių rūpesčių
Ant kiekvienos lėkštės padėjome po pilką „Tork LinStyle®“ iš anksto 1/8 sulankstytą vakarienės servetėlę su šiaudeliu ir stalo įrankiais. Dešinėje pusėje padėjome po juodą „Tork LinStyle®“ 1/8 lankstymo servetėlę – ji sudaro kontrastą šviesioms dailioms rausvai ir pilkai spalvoms. Sukurtos taip, kad vizualiai ir liečiant atrodo tarsi iš tikros tekstilės, „Tork LinStyle®“ vakarienės servetėlės puikiai tinka elegantiškai vakarienei bei išvaduoja nuo skalbimo ir lyginimo. 
 
Metas pradėti galvoti apie pilką
Tikimės, kad mūsų patarimai bus jums naudingi ir padės atnaujinti stalo serviruotę pagal naujausias tendencijas. Norėdami sužinoti apie visą „Tork LinStyle®“ asortimentą, pasinaudokite toliau pateiktomis nuorodomis. 
 
Stalo serviruotei naudoti „Tork“ produktai:
 
„Tork LinStyle®“ pilkos vakarienės servetėlės, 1/8 lankstymo: art. Nr. 478168 
„Tork LinStyle®“ juodos vakarienės servetėlės, 1/8 lankstymo: art. Nr. 478151 
Naujas produktas*! „Tork LinStyle®“ pilka staltiesė, art. 474582. Kitos „Tork“ staltiesės

 


 
* Siūloma nuo 2019 m. sausio mėn.
 
Atsisiųskite „Tork LinStyle®“ brošiūrą.

Straipsnis


Atgal
Spausdinti Atsisiųsti