rags_original.jpg
Šluostymas ir valymas

Vis dar naudojate 8-to dešimtmečio priemones?

2017/11/21

Pereikite prie „Tork“ valomųjų šluosčių ir visus darbus atlikite greičiau ir lengviau. Skudurai – tai jau istorija, šiandien pramonei reikia modernių priemonių, specialiai sukurtų konkretiems darbams.

Pamirškite netvarkingas krūvas ir skudurų ryšulius! Pasirinkę „Tork“ valomąsias šluostes, laikomas funkcionaliuose stovuose ir dozatoriuose, švarių ir efektyvių šluosčių visada turėsite po ranka. Nebereikės gaišti laiko ieškant medžiagų ir tvarkant darbo aplinką.
 
Dukart geriau sugeria
 
Tyrimai rodo, kad „Tork“ valomosios šluostės sugeria dukart daugiau vandens ir riebalų nei skudurai (balti patalynės skudurai). Tai reiškia, kad galite sunaudoti mažiau medžiagų, tačiau padaryti daugiau.  
TORK cleaning cloths.jpg
Be to, dėl šluosčių struktūros ir sudėties su jomis dirbti 30 proc. lengviau!
 
Mažiau tirpiklių, mažesnės sąnaudos

„Tork“ valomosios šluostės leidžia iki 40 proc. sumažinti tirpiklių vartojimą.  Tačiau vidutiniškai jos sveria 8 kartus mažiau nei skudurai. Pasirinkę „Tork“ galite sumažinti transportavimo ir pavojingų atliekų tvarkymo sąnaudas ir kartu pasirūpinti gamta.
 
Kokybės sistema ir 5S

Jei norite, kad jūsų įmonė gautų aukštus auditų įvertinimus, „Tork“ yra geras pasirinkimas. Pakeitus skudurus valomosiomis šluostėmis paprasta laikytis 5S žingsnių ir sukurti modernią, švarią ir saugią darbo aplinką. Metas palikti skudurų krūvas ten, kur jų vieta – praeityje.

Atgal
Spausdinti Atsisiųsti