christmas_tablesetting_original.jpg
Viešbučiai

Kalėdų nuotaikos kūrimas

2017/11/23

Gruodžio pradžioje pradedame skaičiuoti laiką iki pačių laukiamiausių, tačiau kartu ir daugiausia rūpesčių keliančių švenčių. Todėl itin svarbu laiku pasiruošti tiems momentams, kai nebereikia rūpintis kalėdiniais pirkiniais ir galima pamiršti nebaigtus darbus. Tai laikas, kai jūsų svečiai gali atsipalaiduoti ir pagalvoti apie svarbiausius dalykus: šeimą, draugus ir maistą. Juk taip turi atrodyti Kalėdos?

Puošti patalpas Kalėdoms visada smagu. Kalėdos turi daug tradicijų, tačiau suteikia ir nemažai erdvės atskleisti savo kūrybiškumą. Savo Kalėdų serviruotei naudojome klasikinių kalėdinių dekoracijų ir kitų žaismingų detalių derinius.
 
Pradėkite nuo baltos ir papildykite ją kitomis spalvomis
Baltos vakarienės lėkštės – puiki serviruotės pradžia, suteikianti gaivų pirmą įspūdį. Tada natūraliomis medžiagomis – amarilėmis, žaliomis samanomis ir mažomis Kalėdų eglutėmis vazonėliuose – sukuriame šiek tiek kaimišką nuotaiką.

Kad amarilės žydėtų ilgiau 
Amarilės puikiai tinka žemoms stalo puokštėms. Taip pat galite palikti ilgus stiebus ir pakabinti jas nuo lubų. Taip jos žydės kelias savaitės.  Žalios samanos stikliniuose dubenėliuose puikiai tinka suformuoti žalioms salelėms centre.
 
Puikios vakaro dovanėlės
Vakarui pasirinkome raudonas ir baltas „LinStyle®“ vakarienės servetėles. „LinStyle®“ servetėlės vizualiai ir liečiant atrodo tarsi iš audeklo, jos gerokai minkštesnės ir storesnės nei įprastos popierinės servetėlės. Šventiniam stalui šios servetėlės suteikia elegancijos, kaip ir tekstilinės servetėlės, tačiau jų nereikia rūšiuoti, skalbti ir lyginti prieš kiekvieną stalo serviravimą. Raudonos servetėlės elegantiškai susuktos į kalėdines papliauškas – kūrybiškas vakarėlio dovanėles su nedidele staigmena viduje.
 
Linksmų švenčių!
tork winter 2017 14044.jpg
 
Kaip padaryti „LinStyle®“ kalėdinę papliaušką:
1. Išlankstykite raudoną „LinStyle®“ vakarienės servetėlę ir padėkite ją ant lygaus paviršiaus.
2. Įdėkite į susuktą popieriaus vamzdelį saldainį, juodojo šokolado arba nedidelę dovanėlę.
3. Kruopščiai apvyniokite vamzdelį servetėle.
4. Abu galus užriškite spalvota juostele.
5. Daugiau Kalėdų dvasios suteiksite puošdami visžalių žiemos augalų lapais ir / arba medinėmis detalėmis.
 
Stalo serviruotei naudoti „Tork“ produktai:
• „Tork LinStyle®“ baltos vakarienės servetėlės, Art. 478711
• „Tork LinStyle®“ raudonos vakarienės servetėlės, Art. 478854
 
Atsisiųskite „LinStyle®“ brošiūrą čia

Atgal
Spausdinti Atsisiųsti