FactoryWalk_original.jpg

Tork® Workflow™

Didinkite efektyvumą ir pasiekite savo tikslus

Pramonės aplinkoje, pavyzdžiui, gamybos įmonėse, 9 iš 10 darbuotojų mano, kad kokybiškos darbo priemonės, pavyzdžiui, valymo ir šluostymo produktai, gali pagerinti produktyvumą ir net padidinti pasitenkinimą darbu. Tačiau tose įmonėse, kur vis dar naudojami skudurai, dėl juose esančių chemikalų likučių bei nepatogių sandėliavimo galimybių gali būti sutrikdytas darbo procesas, patalpos gali atrodyti netvarkingos, o darbuotojai gali jaustis nemaloniai.  
 
Leiskite jums parodyti, kaip pradėjus naudoti „Tork“ galima lengviau pasiekti savo tikslus ir sukurti saugesnę, veiksmingesnę darbo aplinką.  „Tork Workflow“ paslauga yra orientuota į keturias pagrindines sritis:
• Produktyvumas
• Atliekos
• Darbuotojų ir klientų pasitenkinimas
• Aplinkosauga, sveikata ir sauga
 
 Veiksmingos darbo vietos kūrimas atitinka Lean ir 5S.
 
Ką galima patobulinti: gamyba
„Tork Workflow“ – tai papildoma paslauga, leidžianti patikrinti jūsų darbo priemonių ir darbo aplinkos efektyvumą kartu su mūsų ekspertu. Ši 60 minučių trukmės konsultacija padės giliau pažvelgti į jūsų įmonės procesus, jums bus pateikta 5S principais pagrįstos rekomendacijos, kaip pasiekti jūsų tikslus, padidinti darbo vietos efektyvumą ir sumažinti sąnaudas. „Workflow“ ataskaita taip pat suteikia galimybę per bandomąjį laikotarpį nemokamai išbandyti konkrečius jūsų poreikius geriausiai atitinkančius „Tork“ produktus.
 
„Tork“ gamybininkų gerovės apklausa, 2018 m. spalis.  

Spausdinti Atsisiųsti