lifestyle_original.jpg

Naujiena: „Tork“ drėgnų servetėlių užpildai

Pašalina riebalus ir nešvarumus ten, kur esate

„Tork“ drėgnos šluostės puikiai valo rankas ir paviršius išteptus dažais, alyva, riebalais ar kitais nešvarumais, ir yra nepakeičiamos, kai šalia nėra vandens. Drėgnos šluostės yra minkštos, storos ir tvirtos. Jos atlaiko net ir sunkiausius valymo darbus be rizikos suplyšti.  „Tork“ drėgnos šluostės rankoms valyti yra be kvapiklių ir nedirgina odos, be to yra dermatologiškai patikrintos. „Tork“ šluostės, skirtos paviršių valymui, labai efektyviai pašalina įvairius nešvarumus, tačiau rankoms yra tokios pačios švelnios.
  • Profesionaliam valymui
  • Švelnios odai
  • Lengvai šalina riebalus ir alyvą190692.jpg
Patogus dozavimas
Drėgnos šluostės laikomos tvirtame kibirėlyje. Kibirėlio dangtelis, su specialiu vienos šluostės dozavimo antgaliu, puikiai dozuoja ir išlaiko šluosčių drėgmę. Kibirėlis su drėgnomis šluostėmis paviršių valymui tinka automobilių aptarnavimo bei visiems kitiems lauko darbams.
 
Neišmeskite kibirėlio, kai jame pasibaigs šluostės. Nukirpkite drėgnų šluosčių užpildo pakuotės viršų, įdėkite į kibirėlį, ištraukite pirmąją šluostę iš užpildo ritinio vidurio ir drėgnų šluosčių kibirėlis vėl paruoštas darbams!!
 
„Tork“ drėgnos servetėlės rankų valymui, art.nr. 190592
„Tork“ drėgnų servetėlių rankų valymui užpildai, art.nr. 190692
 
„Tork“ drėgnos servetėlės paviršių valymui, art.nr 190594
„Tork“ drėgnų servetėlių paviršių valymui užpildai, art.nr 190694

Spausdinti Atsisiųsti