SpringStyling_HoReCa_Original_5200x3500.jpg

Pavasario ženklai kiekvienoje serviruotėje

Po šaltos žiemos ilgėjant dienoms, bundančioje gamtoje ieškome pavasario ženklų. Atėjus pavasariui, esame pasiilgę spalvų.

SpringStyling_HoReCa_article_300x300.jpg
Gamta ir šilti atspalviai vis dar laikomi populiaria interjero dizaino tendencija. Garstyčių geltonumo, avižų ir tamsiai ruda spalva puikiai tinka įvairiuose interjeruose. Pavyzdžiui, čia užfiksavome mimozos geltonį ir šviesią medienos apdailą. Kartu su balta ir žalia, šios spalvos ant pietų stalo sukuria malonią pavasarišką nuotaiką.
 
Taip pat suderinome naująsias „LinStyle®“ garstyčių geltonumo pietų servetėles su „LinStyle®“ baltomis pietų servetėlėmis. Norėdami išryškinti spalvas, uždėjome jas vieną ant kitos. Tada servetėles prie lėkštės pritvirtinome mediniu skalbinių spaustuku ir papuošėme mimoza. Tinka ir nerūdijančiojo plieno ar kitos medžiagos spaustukas – tereikia pasitelkti savo fantaziją. Stalams pasirinkome popierinius padėklus su meniu spauda.
 
Pavasarį dekoravimui dažniausiai renkamės svogūnines gėles ir vyšnios šakeles, tačiau šįkart naująją garstyčių spalvą nusprendėme išryškinti mimozomis. Įspūdinga ir graži detalė – išskaptavome kopūstą ir į jo vidų įdėjome stiklinį indelį mimozai. Iš kopūsto padarytoje vazoje dailiai atrodo ir kitos gėlės.yleeow_flowers_in_cabbage_pot.jpg
 
 
 
Stalo serviruotei naudoti produktai:
„Tork LinStyle®“ garstyčių spalvos vakarienės servetėlės, Art. 478859 
„Tork LinStyle®“ baltos spalvos vakarienės servetėlės, Art. 478711 
„Tork®“ padėklas su spauda, susisiekite su „Tork®“ dėl spaudos su individualizuotais atspaudais.