Dėmesys detalėms

Pramoninis valymas, detalus valymas – didelės galimybės.

 
Kalbant apie nuolatinį tobulėjimą svarbi kiekviena sekundė, nesvarbu, kaip ji sutaupoma. Galite įdiegti naujausią technologiją tobulai išdėstydami ją gamykloje. Galite optimizuoti gamybos linijas ir pamokyti darbuotojus geriausių įgūdžių. Bet žvelgiant plačiau lengva pamiršti apie mažus, bet lemiamus dalykus, tokius kaip valymas ir priežiūra. Štai kodėl skudurai yra praeities dalykas. Laikas atitrūkti nuo tradicijų ir skudurų. Laikas pagalvoti apie smulkmenas.
 
GetDetailed_Bestx2_TOL_700x500_2.jpg


Pagerinkite savo audito rezultatus

Vertinant jus kaip tiekėją kitoms pramonės šakoms, klientų audito rezultatai gali paskatinti jūsų verslo augimą arba jį sužlugdyti. „Tork“ pramoninės šluostės padeda pagerinti kokybę ir yra tiekiamos su šiuolaikiškais ir patogiais dozatoriais. Taip užtikrinama, kad darbo vieta bus tvarkinga pagal 5S, ir sukuriamas profesionalesnis įspūdis siekiant, kad audito rezultatai būtų geresni. Švarios gamyklos grindys taip pat gerina vadovų ir operatorių nuotaiką ir skatina juos dirbti ir atlikti savo užduotis geriau. 
Skaitykite visą straipsnį

Get-detailed-lift-off-rectangle.jpg


Greičiau paleiskite lėktuvus į orą

Lėktuvo techninės priežiūros darbai turi užimti kuo mažiau prastovos laiko, tačiau nepakenkiant kokybei ir saugumui. Technikai turi sudėtingų įrankių ir daug metų patirties, kad galėtų rūpintis milijardų dolerių vertės įranga ir tūkstančių žmonių gyvybėmis. Tačiau daugelis iš jų vis dar naudoja skudurus, kai yra šiuolaikinių priemonių, skirtų šluostyti ir valyti. Dėl to jie praranda laiko ir techninė priežiūra užtrunka per ilgai.
 

Eksploatacija prasideda nuo jūsų darbuotojų

Kalbant apie eksploatacijos gerinimą, ne visuomet lengva operacines iniciatyvas įgyvendinti praktikoje. Sužinokite, kaip realizuoti planus atsižvelgiant į jūsų darbo jėgos poreikius ir palengvinant darbuotojų gyvenimą paprastais ir lanksčiais šluostymo ir valymo produktais, kad pasikeitimai išliktų visam laikui.


Valymas reiškia rūpinimąsi

Priežiūra – tai ne tik rūpinimasis mašinomis. Tai ir rūpinimasis savo darbuotojais. Tyrimai rodo, kad vykdant priežiūrą neretai įvyksta nelaimės. Geras pagrindų įsisavinimas gali turėti daug įtakos jūsų bendram saugos lygiui.

Įrodyti darbo našumo privalumai

Šiandien dauguma pramoninės gamybos klientų Europoje šluostydami ir valydami naudoja skudurus ir nuomojamas priemones.
Nepriklausomi bandymai parodė, kad „Tork exelCLEAN®“ valomosios šluostės yra pranašesnės už skudurus ir nuomojamas priemones, nes sumažina tai pačiai užduočiai atlikti reikalingą laiką, pastangas ir tirpiklių kiekį:
 
  • Iki 35% mažiau laiko

  • Iki 41% mažiau tirpiklių

  • Iki 31% mažiau pastangų

Slinkite žemyn norėdami užsisakyti mėginį

Atkreipkite dėmesį, kad pasiūlymas nebegalios, pasibaigus atsargoms. Pristatysime per 30 dienų. Vienas mėginys vienam klientui.


Spausdinti Atsisiųsti