Tork-bestx2-original.jpg

Pagerinkite savo audito rezultatus

Vertinant jus kaip tiekėją kitoms pramonės šakoms, klientų audito rezultatai gali paskatinti jūsų verslo augimą arba jį sužlugdyti. Štai kaip viskas paprasta. Kai klientai apsilanko pas jus, jie nori pamatyti šiuolaikišką, švarią ir organizuotą gamybos aplinką. Taigi nešvarių senų skudurų krūvos sukuria netinkamą ir neprofesionalų įspūdį, nesvarbu, kokie modernūs yra jūsų įrenginiai ir mašinos.

„Jei gamykloje netvarka, susidaro įspūdis, kad ir joje pagaminti gaminiai yra prastesnės kokybės ir kad bendrovė nelabai profesionali.“
– Kokybės kontrolės vadovas, Lenkija

Skudurus pakeiskite į „Tork“ pramonines šluostes

Vienas paprasčiausių ir greičiausių būdų kaip pagerinti savo klientų audito rezultatus – pereiti prie „Tork“ pramoninių šluosčių, naujos kartos pramoninių valymo priemonių. Jos padeda jūsų darbuotojams valyti ir šluostyti greičiau, lengviau ir efektyviau. Naudojant kartu su mūsų moderniais dozatoriais jos užtikrina švaresnę darbo aplinką ir 5S atitikimą. Jūs naudositės profesionalios išvaizdos įrenginiais ir tai aiškiai parodys, kad esate partneris, teikiantis aukštos kokybės produktus. Savo ruožtu tai padeda gauti geresnį vertinimą audito metu ir išlaikyti bei pritraukti verslo partnerių.

Pagerinkite kokybę užtikrindami pastovų darbo efektyvumą

Tradiciniai skudurai – tai apkarpyti seni drabužiai, pagaminti iš įvairių medžiagų. Tai lemia nenuoseklų darbo efektyvumą. „Tork“ pramoninės šluostės specialiai sukurtos kiekvienam valymo darbui. Ir jos suteikia tokį pat gerą rezultatą kiekvieną kartą. Kai tiksliai žinote, ko tikėtis iš valymo priemonių, šluostymas ir valymas tampa greitesnis ir lengvesnis. Tai skatina jūsų darbuotojus tinkamai atlikti darbą ir perpus sumažina priemonių riziką. Grynasis rezultatas: geresnė ir nuoseklesnė kokybė.

Didesnė motyvacija

Švarios gamyklos grindys taip pat gerina vadovų ir operatorių nuotaiką ir skatina juos dirbti ir atlikti savo užduotis geriau. Kai viskas vyksta sklandžiau, darbuotojai dažniau gauna premijas – taip jie jaučiasi labiau motyvuoti ir laimingesni darbe. Investavimas į geresnį šluostymą ir valymą yra investicija į jūsų darbuotojus.

Sumažinkite streso lygį

Mes visi žinome, kad yra keletas dalykų, apie kuriuos galvojame artėjant klientų auditui. Naudojant „Tork“ pramonines šluostes, vienu rūpesčiu bus mažiau. Tai turi teigiamos įtakos ne tik jūsų audito rezultatams, bet ir jūsų streso lygiui.


Spausdinti Atsisiųsti