get-detailed-lift-off-original.jpg

Greičiau paleiskite lėktuvus į orą

Lėktuvas, būdamas ant žemės, pridaro išlaidų.
Lėktuvas ore sukuria pajamas.
Lėktuvas, sugendantis ore, sukelia katastrofą.
 
Lėktuvo techninės priežiūros darbai turi užimti kuo mažiau prastovos laiko, tačiau nepakenkiant kokybei ir saugumui. Technikai turi sudėtingų įrankių ir daug metų patirties, kad galėtų rūpintis milijardų dolerių vertės įranga ir tūkstančių žmonių gyvybėmis. Tačiau daugelis iš jų vis dar naudoja skudurus, kai yra šiuolaikinių priemonių, skirtų šluostyti ir valyti. Dėl to jie praranda laiko ir techninė priežiūra užtrunka per ilgai.
 

Skudurus pakeiskite pramoninėmis šluostėmis

„Tork“ pramoninės šluostės yra naujos pramoninės valymo priemonės. Jos pritaikytos aviacijos pramonei ir yra sertifikuotos pagal BMS, kad atitiktų aukščiausius pasaulyje saugos standartus. Palyginti su skudurais, jos valo ir šluosto lengviau ir efektyviau (tai įrodyta „Swerea“ tyrimų instituto atliktuose bandymuose).
Šiuolaikinių šluostymo ir valymo priemonių naudojimas taip pat pelno klientų pasitikėjimą. Skudurai sudaro netvarkos įspūdį gamybos salėje ir neatitinka naujausių technologijų, todėl klientų audito rezultatai yra prastesni.
 

Padidinkite našumą, nekenkdami kokybei ir saugumui

Atliekant daugelį techninės priežiūros, remonto ir kapitalinio remonto darbų reikia šluostyti ir valyti Technikai turi atlikti šį darbą rankomis dėl jo sudėtingumo. Dėl prasto skudurų veiksmingumo technikai praleidžia per daug laiko ir pastangų šluostydami ir valydami – užuot tai darę, jie galėtų atlikti daugiau naudingų darbų. Galiausiai tai dar labiau pailgina jūsų įgulos laiką. „Tork“ pramoninės šluostės daug geriau sugeria nei skudurai, beveik nesipūkuoja ir yra antistatinės. Naudoti jas reiškia ...
  • 30% mažiau laiko,
  • 20% mažiau pastangų,
  • 40% mažiau tirpiklių.
 
Get-detailed-LiftOff_TOL_GD_850x350_2.jpg
 

Suskaičiuokite savo technikų darbo laiką

Paprastai sunkiojo lėktuvo patikrinimas užtrunka 50 000 žmogaus darbo valandų. Kaip sutaupyti kuo daugiau laiko? „Tork“ pramoninės šluostės naudojamos su dozatorių sistema, kurią galima patogiai išdėstyti tarp darbo vietų. Taip jūs pasieksite geresnę 5S atitiktį ir užtikrinsite, kad tinkamos priemonės visada būtų po ranka tinkamoje vietoje. Daugiau nebešvaistykite laiko vaikščiodami po angarą, kai norite surinkti ir išmesti skudurus.
 

Sumažinkite LOJ emisijas ir užtikrinkite savo ISO sertifikavimą

Atliekant techninės priežiūros, remonto ir kapitalinio remonto darbus dažnai reikia naudoti tirpiklius. Naudojant didelius skudurus, reikia didelių tirpiklių kiekių, todėl technikams dirbant gali būti išskiriamas per didelis LOJ kiekis. „Tork“ pramoninėms šluostėms reikia mažiau tirpiklio reikiamam darbui atlikti – tai padeda jums užtikrinti savo ISO sertifikato atitiktį ir geresnę darbo aplinką.

Spausdinti Atsisiųsti