BIM_article_original.jpg

Elegantiškų nerūdijančiojo plieno dozatorių linija

Kad būtų lengviau rasti tinkamo dizaino dozatorius prabangioms higieninėms patalpoms, „Tork“ siūlo nerūdijančiojo plieno dozatorių liniją „Tork Image Design™. Jie taip pat pateikiami kaip BIM objektai.

 
Elegantiškų nerūdijančiojo plieno dozatorių linija
 
„Tork Image Design™“ linija sukurta išskirtinėms higieninėms patalpoms, šie gaminiai lankytojams paliks puikų įspūdį. Funkcionalūs, prabangaus dizaino dozatoriai higieninėje patalpoje parodo bendrą įmonės lygį – jūsų klientams jie neabejotinai patiks. „Image Design“ dozatoriai turi švelniai šlifuoto nerūdijančiojo plieno dangtį, grakščias linijas ir subtilius išlinkius. Speciali danga saugo dozatoriaus paviršių nuo pirštų atspaudų ir kitų dėmių. Ši serija jau laimėjo kelis prestižinius dizaino apdovanojimus: CMS „Purus“, „Red Dot“ ir „Svenska Designpriset“.
TORK UK 4 WR 0139.jpg
Siūlome ir BIM objektus
 
„Tork“ neabejoja, kad labai svarbu pasiūlyti dizaineriams įvairių dozatorių BIM objektų. Jie padeda išrinkti projektui dozatorius ir vizualizuoti higieninių patalpų brėžinius trimačiais vaizdais. „Image Design™“ linijos gaminiams yra parengti BIM objektai „ArchiCAD“ ir „Revit“ programoms, kai kuriuos galima atsisiųsti ir „SketchUp“, „VectorWorks“ ir „AutoCAD“ programoms.


Kai inovacijoms skiriama daug dėmesio
 
Tork Image Design™“ liniją sudaro 8 panašios išvaizdos dozatoriai. Nekontaktiniai dozatoriai su jutikliais puikiai tinka patalpoms, kuriose reikalingas aukštesnis higienos lygis ir prabangesnis stilius. Šiame asortimente yra ir universalios konstrukcijos rankinis muilo dozatorius, kuris turi patogų mygtuką, todėl juo lengva naudotis visiems – vaikams, senyvo amžiaus ir neįgaliems žmonėms.
 
Jei norite įrengti dar prabangesnes higienines patalpas, rinkitės prie plautuvės statomą rankšluosčių dozatorių ir to paties stiliaus, kaip dozatoriai, naująjį drabužių kabliuką. Tyrimai rodo, kad lankytojams patinka, kai savo daiktų nereikia dėti ant grindų.
TORK UK 3 WR 0596.jpg
 
„Tork Image Design™“ linija – puikus pasirinkimas prabangių biurų, privačių klinikų, golfo klubų, viešbučių ir restoranų higieninių patalpų projektams. „Tork“ dizainas tikrai padarys įspūdį jūsų klientams ir jų svečiams.  Na, o jūs galite pasikliauti dozatorių funkcionalumu, nes SCA ir „Tork“ turi ilgametę dozatorių tobulinimo patirtį.