Kaip su stalo serviruote išreikšti modernų požiūrį į Kalėdas

- Kalėdų įkvėpimas su netikėtumo užuomina

Visi žinome, kokie atributai tradiciškai perteikia Kalėdų dvasią. Tačiau šįkart nusprendėme tai padaryti kitaip. Norime pristatyti jums išskirtinę vakarienės serviruotę su keliais naujais Kalėdų akcentais, kuri padės atkreipti dėmesį į jūsų restoraną šią žiemą. Arba, kaip mes tai vadiname, tikrą Kalėdų įkvėpimą su netikėtumo užuomina.

Kalėdos – vilties ir meilės metas, todėl serviruotei pasirinkome šviesias spalvas. Pirmiausia – balta „Tork LinStyle®“ staltiesė, suteikianti gaivų ir modernų toną. Prie jos priderinome baltas struktūrines lėkštes ir stilingus sidabrinius stalo įrankius. Paprastumo kriterijus nulėmė ir taurių, stiklinių žibintų bei žvakidžių pasirinkimą.

Nepersistenkite 
Atėjus laikui pereiti prie sezoninės stalo serviruotės, kartais reikėtų būti santūresniems – ypač renkantis gėlių dekoracijas, todėl nusprendėme jų visai atsisakyti. Vietoj jų stalą papuošėme šviežių kėnių šakelių ir didelių kankorėžių deriniu. Tai suteikia serviruotei pakankamai kontrasto.Christmas_original.jpg

Žinojimas, kad viskuo pasirūpinta
Puiki jūsų svečių patirtis jums reiškia puikų verslą. Geriausią efektą pasieksite pateikę visą paketą – gerą maistą ir gerą serviruotę su tinkamomis servetėlėmis. Tuomet jūsų svečiai galės tikrai mėgautis vakariene žinodami, kad pasirūpinta viskuo iki menkiausios detalės.

Kalėdinės eglutės lankstymo iš servetėlės pamoka 
Kalbant apie detales: norėtumėte suteikti savo svečiams ypatingą kalėdinį akcentą? „Tork LinStyle®“ servetėlės vizualiai ir liečiant atrodo tarsi iš tikros tekstilės, jos puikiai tinka ir lankstyti. Įdėję šiek tiek pastangų, iš aukščiausios kokybės servetėlės ir cinamono lazdelės galite sukurti mažą kalėdinę eglutę. Žiūrėkite mūsų vaizdo instrukciją, kaip žingsnis po žingsnio išlankstyti kalėdinę dekoraciją.
 
Kaip išlankstyti iš servetėlės kalėdinę eglutę: 
 
Ieškote daugiau lankstymo iš servetėlių pamokų?
„Tork Lithuania“ „Youtube“ kanale rasite daug naujų įkvepiančių instrukcijų, kaip žingsnis po žingsnio išlankstyti „Tork LinStyle®“ servetėles. Išbandykite!
 
Stalo serviruotei naudoti „Tork“ produktai:
„Tork LinStyle®“ kalnų pušų žalumo vakarienės servetėlės, 1/4 lankstymo: Art. Nr. 478847 
„Tork LinStyle®“ balta staltiesė, Art. Nr. 474581
Atsisiųskite „Tork LinStyle®“ brošiūrą

Spausdinti Atsisiųsti