AutumnStyling_HRC_Original_5200x3500.jpg

Šiltos spalvos ir gamtiniai elementai jūsų stalo serviruotei

Tai 1970 metų retro stilius, tačiau atspalviai nauji. Jie puikiai tinka prie medinių baldų ir padeda sukurti jaukų rudens stilių.

 Nuo žalvarinės armatūros pamažu pereiname prie vis populiaresnės chromuotos.
 
AutumnStyling_HRC_article_300x200.jpgŠiai serviruotei pasirinkome terakotos spalvos vakarienės servetėles su iškiliuoju raštu ir „LinStyle®“ baltas ir kakavos spalvos vakarienės servetėles, sukuriančias šiltą ir jaukią sodrių rudens spalvų serviruotę. Erškėtuogės, penkialapio vynvyčio šakos ir pankoliai mažose puokštėse sukuria natūralią ir gyvą aplinką. Ant servetėlių lenkimo linijos padėta po nedidelę uogų ir šakelių kompoziciją. Iš pasivaikščiojimo gamtoje galime parsinešti gražių šakelių, patvirtinančių, kad ruduo jau čia.AutumnStyling_HRC_article_300x300.jpg
 
„Kaip stalo padėklus naudojome „LinStyle® XL“ baltas vakarienės servetėlės. Jos didelės, todėl jas galime išlankstyti ir padėti po kiekvienu indų rinkiniu su lėkštėmis ir taurėmis. Taip greitai sukuriama elegantiška serviruotė visam stalui“, – sako Helena iš „byMildred“.
 
Žingsnis po žingsnio, kaip sulankstyti servetėles:
 
1. Sulenkite visą servetėlę uždėdami vieną kampą ant kito, kad gautumėte trikampį.
2. Susukite ritinėlį pradėdami nuo mažojo kampo pagal ilgąją kraštinę. 
3. Tą patį padarykite su antra servetėle, tada jas sudėkite ir sulenkite.
4. Papuoškite gėlėmis ar šakelėmis sulenkimo mazge.
 
Patogu naudoti dvi servetėlės – viena gali likti ant kelių, o antra gali būti naudojama šluostytis.
 
„LinStyle® XL“ baltos vakarienės servetėlės (Art. 478870)
Terakotos spalvos vakarienės servetėlės su iškiliuoju raštu (Art. 478805)
„LinStyle®“ kakavos spalvos vakarienės servetėlės (Art. 478727)
 
 
Apie „byMildred“
„byMildred“ – Švedijos kūrybinė bendrovė, kurianti redakcinius straipsnius ir stiliaus rekomendacijas žurnalams ir kitoms pasaulio žiniasklaidos priemonėms. Jų klientai – „Elle Decoration“, „Sköna Hem“, „Lantliv“, „Allt i Hemmet“, „Hus och Hem“, „Bolig Magasinet“, „Interiörmagasinet“, „Isabellas“. Nuotraukos katalogams „Ellos“, „Affari“, „Tell Me More“, „Mimoza“.