Gera higiena padeda verslui

Hand hygiene.tif

„Tork“ ir higiena

Žmonės nori žinoti, kad jie būna, valgo arba dirba saugioje ir švarioje aplinkoje. O įmonės nori žinoti, kad padarė viską, ką gali, kad sumažintų trikdžių, nebuvimo dėl ligos, riziką. Tačiau gera higiena pasiekiama bendromis pastangomis ir priklauso nuo kolegų ir klientų įpročio tinkamai plauti rankas. 

Čia galime padėti mes. Galime padėti parinkti geriausią mūsų produktų derinį, kad rankų higiena tarptų lengvesnė visiems žmonėms jūsų darbo vietoje. Tuomet jumis labiau pasitikės svečiai, kolegos bus tikri dėl higieninių patalpų švaros, o aplinkoje, kur tai ypač svarbu, bus užkirstas kelias kryžminiam užsiteršimui.

Kasdienės higienos gerinimas

Švari ir veikianti higieninė patalpa palieka gerą įspūdį apie jūsų įmonę ir visus užtikrina, kad jų buvimo vieta yra higieniška ir saugi. 

„Tork“ muilai, rankšluosčiai ir dozatoriai padeda veiksmingai plautis rankas, saugo odą, mažindami atliekas ir sutrumpindami priežiūros trukmę. Bandymų ir tikslinių grupių vaikų darželiuose rezultatai mus įkvėpė sukurti Elos rankų plovimo programėlę moksleiviams – sudaro pvz., programėlė vaikams, ugdanti reguliaraus rankų plovimo įpročius. Parengtos medžiagos faktus patikrino Užkrečiamųjų ligų kontrolės skyrius (Vestra Jotalandas, Švedija)

Paprašykite mūsų pagalbos ugdant geresnius įgūdžius jūsų higieninėse patalpose, kad galėtumėte visą dėmesį sutelkti į savo verslą.

Svarbiausių higienos standartų laikymasis

Jeigu dirbate sveikatos priežiūros, maisto gamybos arba svetingumo srityje, jūsų kolegos turi laikytis griežtesnių rankų higienos standartų. 
 
Užsiėmę žmonės žino, kad svarbu reguliariai plautis rankas, tačiau dažnai apie tai pamiršta. Stebėjimais nustatėme, kaip žmonės naudojasi higienos atžvilgiu svarbiomis darbo erdvėmis. Todėl galime padėti jums išdėstyti dozatorius labiausiai matomose vietose, kad jie patogiai primintų apie reikalavimus atliekant kasdienes užduotis. 

1 iš 2 žmonių

pageidauja, kad jų darbdavys skirtų daugiau dėmesio įmonės higieninėms patalpoms („Higienos svarba”, SCA Vartotojų tyrimas, 2014 m.)


Spausdinti Atsisiųsti