Išreikškite save. Stiprinkite savo verslą.

Rinkodara versle visada buvo svarbi, tačiau kai 49 % restoranų lankytojų informacijos, kur eiti valgyti, mėgsta ieškoti socialiniuose tinkluose, jūs turite turėti reikiamų priemonių greitai ir lengvai pasiekti savo klientus.

Sužinokite, kaip Kenas ir Greisė naudoja „Tork Xpressnap“ savo verslui reklamuoti

Kūrybiškumas pasitelkiant individualizuotas rinkodaros žinutes ir profesionalų dizainą padeda siekti savo verslo tikslų ir didinti lankytojų srautus bei jų išleidžiamas pinigų sumas, skatina žmones sugrįžti. Restoranų savininkai Kenas ir Greisė dalijasi savo istorijomis, kaip jie naudoja „Tork Xpressnap“ savo verslui skatinti.

  • Bendraukite

    78 % įprastų greito aptarnavimo restoranų lankytojų seka su restoranais susijusį turinį socialiniuose tinkluose. Naudodamiesi mūsų skaitmeniniu įrankiu sukurkite unikalią žinutę ir paskelbkite ją savo socialinių tinklų kanaluose, kad padidintumėte lankytojų srautus savo restorane. 

  • Būkite asmeniški

    62 % restoranų lankytojų greičiausiai sugrįš į restoraną, jei jame juntama individuali atmosfera.  Taigi naudodamiesi mūsų skaitmeniniu įrankiu dalykitės savo restorano istorija, specialiais pasiūlymais ir įtraukite bendruomenę. Restoranų lankytojai pripažįsta tokius lojalumą skatinančius dalykus.

  • Pristatykite

    21 % restoranų lankytojų greičiausiai išleis daugiau, nei planavę, jei ant stalo matys viliojančią reklamą, pavyzdžiui, naujų užkandžių, gėrimų ar desertų paveikslėlių. Paskatinkite juos specialia rinkodaros žinute, kurią čia sukursite vos per kelias minutes.

Gaukite „Tork Xpressnap“ iš savo platintojo

Nurodykite mums pageidaujamą platintoją ir dominantį „Xpressnap“ gaminį, o mes pasirūpinsime viskuo kitu.

Pradėkite jau dabar

Susisiekite su mumis

Įveskite vardą
Įveskite pavardę
Įveskite tinkamą el. pašto adresą
Prašome nurodyti įmonės pavadinimą
Prašome įvesti tel. nr.
Įveskite žinutę
500  
Prašome užpildyti recaptcha
Šioje formoje prašome jūsų kontaktinių duomenų, reikalingų atsakyti į jūsų paklausimą e. paštu. Kaip mes saugome ir tvarkome jūsų pateiktus duomenis, išsamiau aprašyta mūsų naudojimo sąlygose ir privatumo politikoje
Prašom patvirtinti, kad perskaitėte ir supratote informaciją dėl asmens duomenų ir naudojimo sąlygų.
Norėtume siųsti jums ypatingų pasiūlymų ir informacijos apie naujus „Tork“ produktus ir paslaugas. Pateikdami savo duomenis sutinkate, kad mes į jus galime kreiptis e. paštu. Kaip mes saugome ir tvarkome jūsų pateiktus duomenis, išsamiau aprašyta mūsų naudojimo sąlygose ir privatumo politikoje.

Dėkojame, gavome Jūsų žinutę ir netrukus susisieksime

Uždaryti

Apklausos išlyga

* Apklausa buvo vykdoma 2017 m. lapkričio 17 – gruodžio 13 dienomis, joje dalyvavo 8 289 europiečiai  nuo 18 iki 60 metų amžiaus, kurie per pastarąjį mėnesį bent kartą valgė restorane. Apklausą atliko nepriklausoma bendrovė „United Minds“ naudodama internetinę apklausų priemonę, kurią administruoja „Cint“.