„Sparkling Hill“ viešbutis

„Sparkling Hill“ viešbutis iškaltas tiesiog granito kalvose virš Okanagano ežero, Britų Kolumbijos valstijoje, ir yra vienas įspūdingiausių sveikatingumo centrų pasaulyje.

Viešbutis priklauso Gernot-Langes Swarovski iš garsiosios austrų kristalų pardavėjų šeimos. Tai unikalus dizaino kūrinys, kuriame panaudoti 10 milijonų USD vertės Swarovski kristalai. SPA patalpos ir 152 prabanga alsuojantys svečių kambariai užima 3 700 kvadratinių metrų plotą (įskaitant tris 110 kvadratinių metrų penthauzo apartamentus) ir kviečia gėrėtis kvapą gniaužiančiais vaizdais. Tačiau „Sparkling Hill“ vizija yra daug platesnė, nei vien noras palepinti svečių akis.
 
Kartu su Šiaurės Amerikoje populiarėjančia mada mėgautis viso kūno sveikatingumo procedūromis, viešbutis siekia padėti savo svečiams visiškai atgauti tiek fizines, tiek dvasines jėgas. Siekiant suteikti tokią aukščiausio lygio holistinę patirtį reikia daug daugiau, nei tiesiog sudaryti SPA procedūrų grafiką ir rūpintis gražiais kambariais.
 
Pasirenkant iš 100 galimų procedūrų, kiekvienam svečiui sudaromas unikalus asmeninis planas, kuriam įgyvendinti neretai reikia visos savaitės ar net daugiau. Kiekvienas apsilankymas prasideda nuo pasitikėjimo ir komforto atmosferos sukūrimo: „Visa drauge su mumis praleidžiama savaitė pakeičia svečių ir darbuotojų santykį. Svečiai tampa mūsų šeimos dalimi. Svečiai artimiau susipažįsta su darbuotojais, mums pasipasakoja, kaip jie atvyko į „Sparkling Hill“, apie savo šeimas ir ateities planus“, – teigia Jana Gohl, „Sparkling Hill“ viešbučio veiklos organizavimo vadybininkė.
 
Lankydamasis prabangiame viešbutyje svečias turi didelių lūkesčių, svarbiausias jų – aukštas aptarnavimo lygis. Tačiau nenusakoma gausybė smulkių veiksnių taip pat yra labai reikšmingi: bendra švara, maisto kokybė ir jo pateikimas, reikmenų kokybė (pvz. rankšluosčių medžiaga ir siūlų tankis, net tualetinio popieriaus kokybė) bei bendros viešbučio sąlygos ir tvarka. Štai kodėl „Sparkling Hill“ viešbučiai naudoja daug „Tork“ produktų, tačiau Jana Gohl labiausiai įstrigo „Tork Xpress®“ ypač minkšti sulankstyti popieriniai rankšluosčiai.
 
Prabangos įspūdį sudaro kiekvienu įmanomu aspektu garantuojama kokybė, todėl „Sparkling Hill“ nėra jokių pasiteisinimų, tik pareiga suteikti kiekvienam svečiui tai, ko jam reikia, kad jis jaustųsi kaip namie. Tai noras kiekvienam svečiui leisti pajusti, kad juo rūpinamasi, todėl esame motyvuoti iš anksto numatyti ir įgyvendinti svečio norus, dar prieš jam apie juos prasitariant, arba dar prieš pačiam svečiui suvokiant, ko jis galėtų norėti. Tai mūsų atsidavimas su svečiais elgtis tarsi su šeimos nariais.

Visa drauge su mumis praleidžiama savaitė pakeičia svečių ir darbuotojų santykį. Svečiai tampa mūsų šeimos dalimi. Svečiai susipažįsta su mūsų darbuotojais, pasipasakoja, kas juos paskatino atvykti į „Sparkling Hill“, apie savo šeimas ir savo ateities planus.

Jana Gohl,

„Sparkling Hill“ viešbučio veiklos organizavimo vadybininkė