Sjomagasinet_Original_5200x3500.jpg

„Sjømagasin“ restoranas – jūros gėrybių sensacija su dizaino atspalviu

„Sjømagasin“ restoranas Tjuvholmene, Osle, bus jūros gėrybių kulinarijos centras ir ypatingo interjero dizaino vieta. Būtent todėl restoranas „Sjømagasin“ pasirinko „Tork®“ apdovanojimų pelniusią dozatorių seriją „Tork Image Design™“.

Sjomagasinet_article_a_300x200.jpg
 
Puikiai vertinamas „Sjømagasin“ restoranas Tjuvholmene yra maitinimo įstaiga, žuvų ir jūros gėrybių parduotuvė, kulinarijos kursų centras. Restoranas įsikūręs nuostabiai gražioje pakrantėje. Saulės šviesa nuo vandens paviršiaus atsispindi ant restorano lubų ir sukuria natūralų šviesos žaismą, suteikiantį vandens artumo įspūdį.  Architektas Thomas Ness iš „Radius Design“ restoraną „Sjømagasin“ kūrė galvodamas apie lankytojus. Dizaino išeities taškai yra jūra ir grubus jūros dugnas, o visose patalpose įrengti modernūs „Tork Image Design™“ serijos dozatoriai.
 
Sjomagasinet_article_c_300x300.jpg
Dozatorių „Tork Image Design™“ formos paprastos ir modernios, todėl jie puikiai tinka visoms restorano zonoms nuo svečių salės ir virtuvės iki tualetų. Tai padeda išlaikyti mums svarbų interjero vientisumą. „Bendradarbiaudami su Thomas Ness siekėme, kad „Sjømagasin“ interjeras liudytų, jog tai jūros gėrybių centras“, – sako Frode Laupsa, „Sjømagasin“ šefo padėjėjas.
 
Apdovanojimų pelnęs dizainas
Sjomagasinet_article_b_200x300.jpgKai „Tork“ kuria naujus produktus, daugiausia dėmesio skiriama higienai ir dizainui. Remiantis SCA „Tork“ 2015* metais atliktos apklausos duomenimis, tik šeši iš aštuonių respondentų yra patenkinti produktų restorano tualetuose kokybe. Dozatoriai „Tork Image Design™“ – tai elegantiškų dozatorių serija, specialiai sukurta į dizainą orientuotoms patalpoms. 2015 metais ši serija laimėjo CMS „Purus“ apdovanojimą už dizainą, funkcionalumą ir novatoriškumą.
 
BIM objektai paruošti jūsų darbui
Kad „Tork Image Design™“ dozatoriai būtų lengviau integruoti į jūsų dizaino projektą, yra paruošti dozatorių BIM objektai „ArchiCAD“, „AutoCAD“, „Sketchup“ ir „Revit“ formatais.
 
Pradėkite jau dabar:
 
Faktai apie „Tork Image Design™“:
- Apdovanojimų pelnęs „Tork Image Design™“ su nerūdijančiojo plieno apdaila
- Sukurtas į dizainą orientuotoms patalpoms – biurams, viešbučiams, SPA ir restoranams
- Serijoje yra jutiklinių ir rankinių dozatorių
 
Faktai apie Sjømagasin:
- Restoranas ir jūros gėrybių centras atidarytas 2009 metais
- Architektas – Thomas Ness iš „Radius Design“
- Meniu sudaro pietūs, užsakomi patiekalai ir kompleksiniai meniu
- Prekyba šviežiais jūros produktais
- Rengiami kulinarijos seminarai ir konferencijos
 
 
* Apklausa buvo atlikta vykdant „Google Glass“ eksperimentą kartu su SCA „Tork“. Eksperimento esmė buvo registruoti lankytojų akių judesius ir kas jiems rūpi būnant restorane. Po eksperimento 3 000 respondentų Europoje buvo apklausti papildomai, siekiant patvirtinti eksperimento rezultatus.